خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کنسرت علیرضا قربانی در برج میلاد

15 دی 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- کنسرت گزیده ای از آثار گذشته علیرضا قربانی، روزهای 26 و 27 دی در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.
در این کنسرت، آثاری از آهنگسازانی همچون فردین خلعتبری و مهیار علیزاده به عنوان گزیده ای از اجراهای قربانی که در گذشته با استقبال مخاطبان همراه بوده اجرا خواهد شد.
این آهنگسازان با بهره گیری از شعر و تدوین مناسب آن برای خواننده ای شعر محور همچون علیرضا قربانی نگرش تازه خود به ترکیب کلام و موسیقی را عرضه می کنند.
در این کنسرت علاوه بر علیرضا قربانی و سامان صمیمی خواننده میهمان، پویا سرایی سنتور، بهنام ابوالقاسم پور به عنوان سولیست پیانو و ذکریا یوسفی به عنوان (نوازنده سازهای کوبه ای) ایفای نقش می کنند.
**شهر گرگان میزبان گروه موسیقی ایرانی
گروه موسیقیˈایرانیˈ به سرپرستی پژمان طاهری 2 تا 4 بهمن کنسرتی را با عنوان ˈبار دیگر شهری که دوست می داشتمˈ را در تالار ˈفخرالدین اسعد گرگانیˈ شهر گرگان به روی صحنه خواهد برد.
خوانندگی گروه را در این اجرا محمود صالحی بر عهده خواهد داشت که شهریور ماه امسال در هفتمین جشنواره موسیقی جوان در بخش آواز عنوان اول را کسب کرد.
این کنسرت در دو بخش و در فضای آواز دشتی اجرا خواهد شد که بخش اول آن بر روی شعر معروف ˈآواز چگورˈ از اخوان ثالث و با آهنگسازی اردوان طاهری عرضه می شود.
آهنگسازی قطعات بخش دوم را پژمان طاهری بر عهده دارد و در این راستا از اشعار مهدی اخوان ثالث، مهدی اخوان لنگرودی، محمدعلی بهمنی، شفیعی کدکنی، هوشنگ ابتهاج و فاضل نظری استفاده شده است.
در این اجرا قطعاتی همچون ˈسرمای دی ماهیˈ، ˈضرب میدانیˈ، ˈدشتبان پیرˈ، ˈبه شوق خواندن مرغ سحرˈ، ˈایران کهنˈ، ˈدو دریچهˈ، ˈهوای تازه و بارانیˈ، ˈباران بی ملاحظهˈ و دو قطعه چهار مضراب عرضه خواهد شد.
در این کنسرت آرش ذاکری(سنتور)، صاحب وردان(سنتور باس)، پویا محمدنژاد(تار)، هدایت اسماعیلی(تار)، پویا میدانی(عود)، سهیل حسینی(تار باس)، بابک خادم لو(سه تار)، علی فرهادی(کمانچه)، حنیف اسماعیلی(کمانچه)، اسماعیل شافعی(نی)، الیاس حاج کریم(دف، کوزه، زنگ و ضرب زورخانه)، مهدی کریمی(دایره و سازهای کوبه ای)، امیر اسدی(تنبک)، صمد حسینی(تنبک) و محمود صالحیبه عنوان (خواننده) به روی صحنه می روند.
** اجرای گروه آوای عندلیب با همراهی مجید درخشانی
گروه ˈآوای عندلیبˈ به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی در حالی 23 دی کنسرتی را در تالار وحدت به روی صحنه خواهد برد که مجید درخشانی نیز در بخشی از این برنامه گروه را همراهی خواهد کرد.
در بخش نخست این کنسرت که از ساعت 21:30 آغاز خواهد شد مجید درخشانی(تار)، جمشید محبی(تنبک) و شاهو عندلیبی به عنوان نوازنده (نی) اجرا می کنند
این در حالی است که بخش دوم کنسرت به اجرای آثار کردی به خوانندگی شاهو عندلیبی و همخوانی سحر زیبایی و فائزه کامیاب اختصاص دارد.
در این کنسرت امین گلستانی(عود)، مهرداد ناصحی(کمانچه)و علیرضا دریایی(کمانچه)، فرهاد عندلیبی(دف)، میلاد علیپور(تار)، علیرضا بشر دوست(سنتور)، سحر میرهاشمی(قانون)، فاطمه امان آبادی(عود)، مینا احمدی(تار باس)، میلاد قریشی(دف و ساز های کوبه ای)، ماهور زمانه پور(تنبک)، مهدی بصیرت منش(قیچک باس) و آنارام زهرایی به عنوان نوازنده (تار) ایفای نقش می کند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a