خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

رنگ مد سال 2014

29 آذر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-رنگ سال 2014 - بنفش درخشان و عجیب گل ارکیده است ، سرشار از اعتماد به نفس و گرما. زیبایی خیره کننده این رنگ و شور و حرارت آن انرژی دوباره ای در بیننده ایجاد می کند.
خانه مد ایران
شرکت پنتون رنگ PANTONE 18-3224 ، رنگ بنفش فریبنده و جادویی شکوفه های ارکیده را به عنوان رنگ سال 2014 معرفی کرد.در حالی که رنگ سبز زمردی سال گذشته سمبلی از رشد و تازگی بود ، بنفش ارکیده ای با عبور از چشم ها، قدرت تخیل را بیدار میکند.
Leatrice Eiseman مدیر اجرایی پنتون درباره این رنگ گفت : "بنفش ارکیدی دعوتیست به نوآوری، خلاقیت روز افزون و اصالت ، که به طور فزاینده در جامعه امروز ارزشمند است، با یک هماهنگی دلنشین از تن های سرخابی ، بنفش و صورتی،رنگ ارکیده بنفش ، الهام بخش اعتماد به نفس و سرچشمه شادی های بزرگ ، عشق و سلامتی است."
او می گوید که انتظار دارد این رنگ خیلی زود همه گیر شود چرا که این رنگ با بیشتر تن های رنگی پوست هم خوانی دارد و مکمل رنگ های خنثی است . این رنگ تحولی در لباس های شما ایجاد خواهد کرد ،چرا که اکثر ما تا به امروز از این رنگ چندان استفاده نکرده ایم .
خانه مد ایران

این رنگ در دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نمونه های بسیار زیبایی در طراحی لباس و کیف و کفش می توانید پیدا کنید ، یک نمونه کیف و لباس را می توانید در تصویر زیر ببینید :
خانه مد ایران
از این رنگ در طراحی فضای داخلی و دکوراسیون ، دیزاین لوازم منزل ، مبلمان و کاغذدیواری ، حتی در محصولات زیبایی استفاده شده است . با استفاده از این ترکیب رنگ می توانید فضایی شاد و پرانرژی ایجاد کنید .
خانه مد ایران
هرسال ، رنگ انتخابی ویژگی های خاصی دارد و سمبل خاصی است ، با به کار گیری این رنگ به عنوان سمبل خلاقیت ، سالی سرشار از نوآوری رقم بزنید .
خانه مد ایران
رنگ سال 2014 در پاییز و زمستان
خاکستری از رنگ هایی است که موسسه پنتون (سازمان جهانی رنگ) برای پاییز و زمستان امسال در نظر گرفته است، البته به عنوان رنگی ترکیبی که در کنار رنگ های آبی و بنفش تیره، قرمز متمایل به زرشکی و رنگ آجری که از رنگ های اصلی این فصول هستند با قدرت تمام خود نمایی می کند!

پیشنهادهای ما هم نگاهی است به ترکیب خاکستری با همین رنگ ها؛ ترکیب هایی که به شما اجازه می دهد به سبک خودتان لباس بپوشید.
خاکستری کمی هم آبی!
ترکیب خاکستری با آبی تیره از آن ترکیب هایی است که همیشه جواب می دهد. اما حتما شما هم با ما هم عقیده اید که اعتبار این ترکیب وقتی پیشنهاد موسسه پنتون باشد چند برابر می شود!
خانه مد ایران
- برای متفاوت بودن قاعده نخ نمای کیف و کفش یک رنگ را از ذهن تان پاک کنید. حالا مثل نمونه پیشنهادی ما می توانید رنگ خاکستری را به کیف تان اختصاص بدهید و رنگ آبی تیره را به کفش تان!
- اگر خاکستری را به عنوان رنگ غالب ظاهرتان انتخاب می کنید حتما به اکسسوریس آبی( دستبند، گوشواره، کمربند و...) البته از نوع تیره اش فکر کنید.
زرشکی را دست کم نگیرید
یک تونیک بلند خاکستری و یک شلوار جین راسته البته از نوع تیره اش می تواند به سادگی شما را با قوانین رنگ دنیای طراحی و مد همراه کند وبه خصوص وقتی که شما همسو با توصیه های پنتون، در پوشش تان جایی هم برای رنگ زرشکی در نظر می گیرید!
خانه مد ایران
- برای آنکه به سردی رنگ خاکستری غلبه کنید می توانید بسته به مدل تونیک تان به دستمال گردن، شال یا یک گردنبند مثل نمونه پیشنهادی ما فکر کنید!
- انتخاب یک کیف زرشکی با دسته های کوتاه مطابق با طراحی های دنیای مدنشان می دهد شما قواعد به روز پوشیدن را بلدید.
- کفش شما هم مثل نمونه پیشنهادی ما می تواند ترکیبی از رنگ های طوسی و زرشکی باشد.
خاکستری به سبک خودتان!
آجری از نوع کدرش یکی دیگر از پیشنهادهای پنتون برای پاییز امسال است. این هم پیشنهاد ما برای اینکه برای خودتان یک ترکیب متفاوت از این رنگ بسازید:
خانه مد ایران
- به ترکیب یک شومیز آجری با دامن راسته خاکستری فکر کنید. برای متفاوت تر شدن کت سفید را هم فراموش نکنید.
- اما در این ترکیب اتفاق اصلی وقتی رخ می دهد که شما برای کیف و کفش و اکسسوریس انتخابی تان به رنگ قهوه ای و طلایی فکر کنید!
خاکستری، سرمه ای و کمی هم صورتی!
حتی برای یک مهمانی کاملا رسمی هم می توانید به ترکیب رنگ خاکستری و سرمه ای فکر کنید!
خانه مد ایران
- پیشنهاد ما به شما یک پیراهن ساده سرمه ای است و ترکیب آن با یک کت پاییزه خاکستری البته از نوع تیره!
- برای اینکه خوش پوشی تان را به رخ بکشید به رنگ صورتی چرک هم فکر کنید. پیشنهاد ما به شما در این ترکیب کفشی است دقیقا به همین رنگ.
- بهتر است به جای فکر کردن به زیورآلات طلایی یا سفید درست مثل نمونه پیشنهادی مابه زیورآلاتی با ته مایه صورتی فکر کنید مثلا به زيورآلاتي طراحی شده با سنگ کوارتز و ترمالین صورتی!

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a