خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

رنگ های پیشنهادی "پنتون" برای زمستانی گرم

1 آذر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- شرکت پنتون (سازمان جهاني رنگ) دو بار در سال رنگی به عنوان رنگ سال انتخاب می کند.
خانه مد ایران
نخستین روزهای امسال سبز زمردي به عنوان رنگ سال بیشتربوتیک های لباس فروشی را بهخود اختصاص داده بود، اما اگر نگاهي به مدل هاي پاييز و زمستان طراحان مختلف داخلي و خارجي بيندازيم، ردپاي سبز زمردي کمرنگ تر از بسياري از رنگ هاي ديگر است پس بايد برگرديم به گزارش هاي پنتون و ببينيم اين سازمان چه رنگ هايي را براي مجموعه لباس هاي پاييزي و زمستاني امسال پيشنهاد داده است؛ همان رنگ هايي که در لباس ها هم مي بينيد.
بنفش مخملي با مايه سرخابي
طيف رنگ هاي بنفش در رنگ هاي پاييز امسال حضور پررنگي دارند. نوعي بنفش تيره در مجموعه لباس هاي طراحان ديده مي شود که مشابه بنفش محبوب سال گذشته است ؛همان بنفشي که ترکيب آن با آبي، ست محبوب سال گذشته بود. اين بنفش که کمترين ميزان سفيدي در آن وجود دارد، گزينه خوبي براي ست کردن با خاکستري است. يکي از رنگ هايي که در پاييز امسال محبوبيت فراواني دارد و به خصوص در لباس هاي شب و مهماني طراحان ديده مي شود، بنفشي با مايه هاي سرخابي است. در اين رنگ از تيرگي بنفش کاسته شده و به سرخابي نزديک شده است، به اصطلاح به اين رنگ بنفش مخملي گفته مي شود. پيش بيني مي شود، اين رنگ بيش از ساير رنگ ها مورد توجه مشتريان و خانم هاي سخت پسند و آراسته قرار بگيرد.
خانه مد ایران
مجموعه رنگ هايي که براي پاييز امسال توسط سازمان جهاني رنگ (پنتون) پيشنهاد مي شوند، يک ويژگي جالب و البته کاربردي براي خانم ها دارند. تمامي اين رنگ ها را مي توانيد با هم ست کنيد و ترکيب هاي زيبا و آراسته از اين رنگ ها بسازيد.
امسال در مجموعه هاي پاييز و زمستان طراحان به جاي ترکيب رنگ هاي مختلف مکمل و متضاد، ست هاي يک رنگ ديده مي شود. مثلا يک ست لباس شامل بالاپوش، دامن، بلوز، کيف و کفشي که در يک رنگ انتخاب شده اند.
خانه مد ایران
از سبز زمردي تا سبز تيره
سبز تيره اي که در مدل هاي پاييز و زمستان امسال ديده مي شود، ادامه راه سبز زمردي است. انگار به سبز زمردي مقدار قابل توجهي زرد اضافه شده و تندي آن گرفته شده است. ترکيب اين رنگ با سبز زمردي، پيشنهاد زيبايي براي ساختن يک ست لباس زیبای پاييزي است.
خانه مد ایران
از خانواده قرمزها
قرمز و نارنجي از آن دسته رنگ هايي هستند که پوشيدن آنها در روزهاي برگريزان پاييز، حس خوشايندي به آدم مي دهد. اين رنگ ها با تغييراتي در مجموعه لباس هاي امسال ديده مي شود. قرمز پاييزي به سمت زرشکي متمايل شده است. در اصطلاح به اين قرمز سامبا گفته مي شود چون همان قرمزي است که در لباس هاي برزيلي زياد ديده مي شود. آجري يا نارنجي کدر شده هم در رنگ هاي پاييز امسال ديده مي شود. قهوه اي دانه قهوه را هم بايد به فهرست رنگ هاي پاييزي اضافه کرد.
خانه مد ایران
آبي با خاکستري
خانه مد ایران
آبي پررنگ را هم مي توانيد در مجموعه هاي پاييزي طراحان ببينيد. آبي پررنگي که امسال پيشنهاد مي شود با آبي تيره و براقي که 2 سال پيش رنگ سال بود، متفاوت است و به اصطلاح کارشناسان اين حوزه، خفته تر و ملايم تر شده است. در مجموعه هاي طراحان اين رنگ اغلب با رنگ خاکستري همراه شده است مثلا در دست لباس زنانه، بلوز و کت آبي پررنگ با دامن خاکستري ست شده است.
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a