خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

چگونه با سشوار موهای مان را پرپشت، حجیم و براق کنیم؟

30 آبـان 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سشوار کشیدن و حالت دادن به مو مهارت خاصی می خواهد. شما می توانید از تکنیک های زیر کمک گرفته و موهای تان را پرپشت و حجیم تر کنید.
هر چند که استفاده از سشوار برای سلامت و عمر مو هایتان مضر است اما اگر آن را برای حالت دادن یا صاف کردن مو هایتان انتخاب می کنید با توجه به چند نکتهٔ ساده می توانید مو هایتان را حجیم تر و پرپشت تر و مقداری هم براق نشان دهید.
این نکات عبارتند از :
1 - برس های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب ترین هستند و بهترین شکل را به مو هایتان خواهند داد.
2 - هنگام استفاده از سشوار، آن را روی مو هایتان حرکت دهید و یکجا نگه ندارید، زیرا حرارت ثابت سشوار به مو هایتان آسیب خواهد زد.
3 - تلاش کنید سرهای مخصوص پخش کننده حرارت و باد را سر دهانه سشوارتان وصل کنید تا حرارت بر سطح مو هایتان پخش شود، به ویژه اگر مو هایتان مجعد است، استفاده از این سر ها سبب می شود آن ها شکل و فرم دلخواه را به دست آورند. گرچه استفاده از سرهای ویژه، زمان سشوار کشیدن را طولانی تر خواهد کرد.
4 - اگر می خواهید پس از سشوار کشیدن مو هایتان برق بیفتد، از باد گرم سشوار استفاده کنید. هر چه بیشتر از باد سشوار و برس روی یک بخش از مو هایتان استفاده کنید، مو هایتان بیشتر برق می افتند، ولی در این صورت امکان صدمه دیدن مو هایتان در اثر باد داغ سشوار نیز افزایش می یابد که اگر این کاربا فاصله انجام شود کمتر آن ها را دچار مشکل می کند.
5 - مو هایتان را به دور برس بپچید و در حالی که سشوار را روی آن ها گرفته اید، به آرامی مو ها را از برس باز کنید. برای اینکه مو هایتان کمتر آسیب ببینند، بهتر است سر مخصوص پخش حرارت و باد سشوار را بر سر لوله آن نصب کنید.
6 - برای اینکه ساقه مو هایتان در اثر باد سرد سشوار نسوزد، پس از سشوار کشیدن هر بخش از مو هایتان، چند ثانیه صبر کنید تا آن بخش از آن ها خنک شود. سپس دوباره کار خود را تکرار کنید.
7 - اگر دوست دارید مو هایتان حجم پیدا کنند، بخش کوچک از مو هایتان را انتخاب کنید. آن بخش را دور برسهایی که به نسبت اندازهٔ مو بزرگ تر باشند بپیچید و خلاف جهت ریشه مو هایتان بکشید. هم زمان سشوار را هم روی آن بگیرید.

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران