خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

منتخبی ازپنج دوره نقاشی های «بیژن رفعتی» به نمایش درمی آید

15 آبـان 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- "بیژن رفعتی" منتخبی از نقاشی های آبستره، کلاژ و چیدمان هایی (اینستالیشن ) که در 13 سال اخیر خلق کرده را در گالری آریانا عرضه می کند.
این نمایشگاه دربرگیرنده منتخبی از آثار پنج دوره اخیر کاری این هنرمند است.تاکنون برخی از آثار این مجموعه در قالب نمایشگاه انفرادی و گروهی در خارج از کشور در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته اند.
در این نمایشگاه 40 اثر به نمایش درمی آید که 32 اثر این مجموعه شامل نقاشی های آبستره است و هشت اثر چیدمان هم وجود دارد که هر کدام از این کارها شامل 40 اثر دیگر هستند و با هم یک کلیت را می سازند.
نقاشی های این مجموعه نیز در ابعاد دو متر و 12 در 84 سانتیمتر بر روی بوم خلق شده اند.
"بیژن رفعتی" متولد 1323 تهران است.وی یک هنرمند چند رسانه ای است که 25 سال گذشته، 15 نمایشگاه انفرادی برپا کرده و در بیش از 30 نمایشگاه گروهی شرکت کرده است.
آثار وی تاکنون در مجموعه های شخصی در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، ژاپن، برزیل، اروگوئه و ایران نگهداری می شود.
این نمایشگاه عصر روز جمعه 17 آبان ماه به صورت عمومی افتتاح می گردد و به مدت یک ماه به صورت خصوصی در گالری آریانا برپاست.
***پایان دومین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان نقاش ایران در گالری لاله
دومین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان نقاش ایران در نگارخانه لاله به کار خود پایان داد.
این رویداد که با هدف تقویت بنیان های هنری شهر، ترویج فرهنگ تبادل آثار هنری و رونق اقتصاد هنر برگزار شد، با رشد و استقبال قابل توجهی نسبت به دوره پیشین مواجه بود و سعی داشت تا در کنار دیگر رویدادهای هنری اقتصادی ملی و منطقه ای، بخشی از جریان هنر معاصر ایران را در متن جامعه امروز تسری بخشد. و بسیار مایه امیدواری و خوشحالی است که در این دوره اشتیاق عمومی شهروندان فرهیخته برای خرید آثار هنری معاصر و تعامل با هنرمندان نسل های مختلف نسبت به قبل فزونی گرفته است.
در پایان این نمایشگاه و در مجموع تعداد 87 اثر نقاشی، طراحی و چاپ دستی از منتخب 7 دهه هنرمندان نقاش ایران به فروش رسید.
دومین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان نقاش ایران از 12 مهر ماه در نگارخانه لاله با ارائه 270 اثر نقاشی، طراحی، فتوآرت و چاپ دستی متعلق به 112 هنرمند منتخب از 7 دهه برگزار شده بود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a