خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بهترین پارچه برای پائیز

23 مـهـر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پارچه های Velour یا مخملی پارچه های پرزی شکل از انواع گردباف و یا تاری و پودی هستند. معمولا جنس آن ها از پنبه می باشد ولی امروزه انواع مختلف آن و از جمله پلی استری آن در بازار موجود می باشند. این پارچه ها در مجموعه بزرگی از کاربرد ها علاه بر پوشاک (پوشاک مخصوص ورزش) کاربرد فراوان دارند که از آن جمله میتوان به تهیه رومبلی(روکش صندلی اتومبیل)، تهیه پرده و کوسن هااشاره نمود.
پارچه مخملی Velour از نوع حلقوی از خاصیت کشسانی بسیار بالایی برخوردار هستند که این خاصیت استرچ بسیار بالا می تواند به جهت ترکیب و حضور الیاف اسپاندکس در ساختار پارچه باشد. در این حالت پارچه ضمن حالت مخملی از انعطاف بالایی نیز برخوردار خواهد شد. از این پارچه ها در نوع خاصی از ورزش رقص و ژیمناستیک که مخصوص خانم ها می باشد و در آن حرکات کششی فراوان دیده می شود استفاده فراوان می گردد(نام این لباس مخصوص این ورزش leotard نام دارد). لباس های گرم و در رنگ های متنوع نوع دیگری از کاربرد های پارچه های مخملی Velour است. این پارچه ها این روز ها جایگزین مناسبی برای پارچه های مخمل velvet در تهیه پرده می باشند. پرده های مربوط به سینما ها و تئاتر ها می تواند از کاربرد های مرسوم نوع تاری و پوی این پارچه ها باشند. نوع طرح دار و از نوع ژاکارد این پارچه جهت پوشش بالش ها و کوسن ها استفاد می گردد.
این پارچه ها بخاطر سبکی و لطافتی که دارند، پارچه پائیزی مناسبی برای انواع مانتو و کت و شلوارهستند.رنگ های متنوع پارچه های مخملی موجود در بازار،هیچ نوع سلیقه ای را بدون جواب نمی گذارند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a