خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

زیبا و خوشمزه!

23 مـهـر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- با اینکه 130 سال از عمرش می گذرد، اما هیچکس مرگی را برایش متصور نیست. سخن از رژ لب یکی از محبوبترین لوازم آرایش در نزد زنان است که نمایشگاهی در ایالت زاکسن آنهالت آلمان تماما به آن اختصاص یافته است.
سال 2012 در آلمان میزان فروش رژلب 64 میلیون یورو بوده است که نشان از افزایش 5/6 درصدی نسبت به سال پیش از آن داشت. یک پژوهش جالب از سوی یک کمپانی تولیدکننده لوازم آرایشی نشان می دهد که زنان همچنین به خوردن رژی که روی لبهایشان زده اند، علاقه دارند. طبق پژوهش های انجام شده زنان در طول زندگی خود نزدیک به سه کیلو و نیم رژلب، چیزی در حدود 875 عدد از این ماده آرایشی، را می خورند.
مارلنه دیتریش، ستاره افسونگر سینما، زمانی در این آینه ها به سرخی که این رژلب ها به لبانش می بخشیدند، نگاه می کرده است. در نمایشگاه شهر هاله در ایالت زاکسن آنهالت آلمان به مناسبت 130 سالگی رژلب این لوازم آرایشی را که روزگاری به مارلنه دیتریش تعلق داشته، به نمایش گذاشته شده است.
رژلب هایی به جا مانده از دهه 1920 و 1960 میلادی. این نمایشگاه به گفته "آنکه باخمن"، رئیس خانه هنر شهر هاله، نه تنها رژلب که نزدیک به 450 قطعه لوازم آرایش تاریخی را در معرض دید عموم قرار داده است.
همراه با لوازم آرایش مارلنه دیتریش ، لباسی متعلق به وی نیز به نمایش گذاشته شده است. عروسکی که این لباس بر تنش نشانده شده، به طور دقیق از روی اندازه های این ستاره شهیر سینما ساخته شده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a