خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برای پوشش‌ گروه همیشه از طراح لباس کمک گرفته‌ام

9 مـهـر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ژیوار شیخ السلام گفت: تا امروز برای نوع پوشش گروه همیشه از طراح لباس کمک گرفته ام اما این مسئله باعث نشده که از تفکر و سلیقه خودم برای انتخاب و پوشیدن لباس هایم استفاده نکرده باشم.
ژیوار شیخ السلام، سرپرست و خواننده گروه موسیقی ژیوار درباره نوع پوشش خود و این گروه موسیقی گفت: در وهله اول باید بگویم من تا امروز برای نوع پوششم همیشه از طراح لباس کمک گرفته ام اما نه به این معنی که از تفکر و سلیقه خودم برای انتخاب لباس هایم استفاده نکرده باشم و البته گاهی هم خودم طراحی لباس هایم را انجام می دهم.
وی ادامه داد: خوشحال هستم که در زمینه طراحی لباس هم فعالیت دارم. تمام سعی من برای زنده نگه داشتن هنر در جامعه است،اما هنر موسیقی را از هنرهای دیگر بیشتر دوست دارم و برای من حائز اهمیت است.
شیخ السلام با بیان اینکه طراحی لباس سنتی گروه را بر عهده دارد، افزود: در این گروه طراحان لباس بسیاری آمدند و رفتند اما همیشه در کنار این طراحان در طراحی لباس گروه نقش داشته ام.
وی اضافه کرد: برای اجرا در دو کنسرتی که پیش رو داریم سه طراح لباس فعالیت دارند. من به طرحی لباس های سنتی گروه مشغول هستم و مهپاره اکبری لباس های غیر بومی ما را طراحی می کند. شهرزاد شیخ السلام هم طراحی سربند لباس های سنتی و طراحی شال های غیربومی گروه را برعهده دارد.
وی همچنین تاکید کرد: در نوع پوشش گروه "ژیوار" حجاب بسیار اهمیت دارد به همین دلیل برای سربند ها و پوشش سر اعضای گروه یک طراح مجزا تعیین کرده ایم.
خواننده گروه موسیقی ژیوار با اشاره به رنگ و نوع لباس گروه تشریح کرد: نوع پوشش گروه ژیوار مانند سال های پیش و دیگر کنسرت های اجرا شده است و برای کنسرت آبان ماه که در تهران برگزار می شود دو مجموعه لباس سنتی طراحی شده که با رنگ های قهوه ای و فیروزه ای چشم نوازی می کنند. با وجود اینکه پوشش در وهله اول برای مخاطبین مهم است اما به دلیل هزینه های بالای لباس های سنتی نمی توانیم همیشه لباس های جدید برای گروه طراحی کنیم و به ناچار از لباس های قدیمی استفاده می کنیم و گاهی تغییرات کوچکی هم در این لباس ها انجام می شود.
منبع:هنر آنلاین

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a