خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آی فون 5s مزین به طلای سرخ و الماس

31 شـهـريـور 1392   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد - شرکت گلد ژنی Gold Genie که در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی و گوشی های هوشمند با بدنه طلا شهرت جهانی دارد به تازگی مدل منحصر به فردی از گوشی هوشمند HTC One را روانه بازار کرد.

گلد ژنی درحال حاضر و همزمان با ورود مدل جدید گوشی هوشمند اپل موسوم به iPhone 5S، مدل منحصر به فرد آن را با بدنه ای از جنس طلای 24 عیار عرضه کرده است.

هم اکنون تنها چند روز از زمان معرفی iPhone 5S می گذرد و مدل ویژه این گوشی هوشمند با بدنه ای از جنس طلای 24 عیار عرضه شده است.

این گوشی طلایی به رنگ مشکی و سفید ساخته شده است و بخش فوقانی، میانی و پشتی گوشی و همچنین اطراف نمایشگر را طلای خالص پوشانده است.

این گوشی به صورت قفل نشده ساخته شده است و کاربران هر نوع سیم کارتی را در هر یک از شرکت های مخابراتی جهان که بخواهند، می توانند در آن استفاده کنند.

گوشی هوشمند iPhone 5S با طلای زرد، پلاتین و طلای سرخ ساخته شده است. مدل 16 گیگابایتی این گوشی هوشمند با طلای زرد 1781 پوند(2853 دلار) قیمت دارد و همین گوشی با پلاتین به قیمت 1865 پوند(2988 دلار) فروخته می شود.

ای فون فایو اس هوشمند با طلای سرخ، 1831 پوند(2934 دلار) قیمت دارد.

البته : شرکت سازنده اعلام کرده است که مدل های 32 و 64 گیگابایتی هم از این آیفون منحصر به فرد را در اختیار دارد اما قیمت آن ها هنوز اعلام نشده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a