خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

با ساعت خود حرف بزنید

Samsung Galaxy Gear

14 شـهـريـور 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد - دوست دارید علاوه بر آگاهی از وقت، با استفاه از ساعت مچی خودتان به تماس های تلفنی پاسخ بدهید ، پیامک صوتی و تصویری بفرستید و بسیاری کارهای دیگری را که مختص تلفن های همراه است انجام بدهید.

خوب در جریان برپایی نمایشگاه تجاری محصولات الکترونیکی آی اف ای (IFA) برلین، مدیرعامل شرکت کره ای سامسونگ، برای نخستین بار از ساعت هوشمند این شرکت موسوم به "سامسونگ گلکسی گیر" در رونمایی کرد.

هفته پیش هم یک مدیر ارشد شرکت سامسونگ درمصاحبه با تایمز کره جنوبی گفته بود که ساعت هوشمند جدید مجهز به یک نمایشگر غیرقابل انعطاف 320 در 320 پیکسلی است و احتمالا از سوی کاربران به عنوان یک وسیله مکمل تلفن های هوشمند گلکسی به کار خواهد رفت.

به نظر می رسد با ورود سریع گالاکسی گیر به بازار پیش از آی واچ اپل، این شرکت موفق شده تا گوی سبقت را از رقیب دیرینه اش برباید .البته گفته می شود آی واچ، اوایل سال 2014 میلادی به بازار عرضه شود.

با توجه به قابلیت های گالاکسی گیر، به نظر می رسد به زودی تلفن های همراه جای ساعت های مچی را بر روی مچ دست مردان و زنان شیک پوش بگیرند، حالادیگر همه چیز ممکن است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a