خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

انتصاب دبیران کارگروه‌های انجمن فرهنگی هنری پوشاک مدارس

20 ارديـبـهـشـت 1399   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس، نظر به ضرورت پیشبرد اهداف تخصصی، پرداخت مؤثر به موضوعات مرتبط با پوشاک مدارس کشور و همچنین ارائه خدمات اجرایی و کاربردی به فعالان، علاقه‌مندان و اعضاء گروه‌های چندگانه انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس، حمید یوسفی مدیر عامل این انجمن با صدور احکام جداگانه‌، دبیران کارگروه‌های "عفاف و حجاب"، "آموزش"، "تولید و فناوری" و "ایمنی و سلامت" این انجمن را منصوب کرد.

بر این اساس، فرح عربلو از فعالان عرصه عفاف و حجاب و تولیدکننده محصولات کاربردی این حوزه به سمت دبیری "کارگروه عفاف و حجاب" انجمن پوشاک مدارس منصوب شد.

همچنین آزاده آریایی طراح لباس، تولیدکننده، مدرس و از مدیران اجرایی فعال در حوزه مد و لباس کشور به عنوان دبیری "کارگروه آموزش" انجمن پوشاک مدارس حکم گرفت.

در حکمی دیگر محمد اسکندرلو دبیر اتحادیه خیاطان تهران به سمت دبیر "کارگروه تولید و فناوری" این انجمن منصوب شد.

ندا سرمه نیز از چهره‌های شناخته شده در حوزه مد پایدار، طراح لباس و مدیر مؤسسه "طراحان سبز پایدار" نیز برای حضور در مسند دبیری "کارگروه ایمنی و سلامت" حکم گرفت.

انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس با انتشار فراخوانی از سایر علاقه‌مندان واجد شرایط دعوت به عمل آورده است تا با مراجعه به سایت انجمن به نشانی https://www.iranmodeschool.com، درخواست عضویت خود را در یکی از بخش‌های طراحان، تولیدکنندگان پوشاک، بافندگان پارچه و نخ، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان ملزومات و خرج کار پوشاک مدارس، فرهنگیان، دانشگاه‌ها، مؤسسات و آموزشگاه‌های مد و لباس و اتحادیه به ثبت رسانند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88546871-021 تماس بگیرند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a