خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

شروع دومین رویداد هکاتون طراحی لباس و زیورآلات 15 بهمن

2 بـهـمـن 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ هکاتون رویدادی است که در آن برنامه‌نویسان رایانه و افراد دیگری که درگیر توسعه نرم‌افزار هستند، ازجمله طراحان گرافیکی، طراحان واسط کاربری و مدیران پروژه گرد هم می‌آیند و در توسعه پروژه‌های نرم‌افزاری و گاهی سخت‌افزاری با یکدیگر همکاری می‌کنند.

هکاتون یک واژه مرکب است که از تلفیق دو واژه هک و ماراتون حاصل شده است. کلمه "هک" در این واژه به معنای "بازیگوشی"، "ماجراجویی"، "برنامه‌نویسی اکتشافی" است و با کلمه هک که در امنیت رایانه استفاده می‌شود، متفاوت است.

هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره مبارکه شمس به‌منظور ترغیب طراحان و تولیدکنندگان این عرصه در ارائه الگوهای ایرانی اسلامی ناب و برگرفته از آرایه‌های قرآنی و همچنین افزایش سطح آگاهی طراحان و همچنین مخاطبان برگزار می‌شود.

ارائه مفهوم سوره‌های قرآن کریم به زبان هنر، غنی‌سازی هنر معاصر با الهام از کلام قدسی، آشنایی و مؤانست نسل جوان با مفاهیم والای قرآن کریم، توجه و تقویت به تجربه‌های هنری طراحان جوان جامعه، بررسی و تأکید بر هویت در آثار طراحان جوان و متعهد، معرفی طراحان فعال معاصر در حوزه قرآنی اسلامی و ایجاد انگیزه در بین دانشجویان و اقشار مختلف جامعه با ارائه و کاربردی کردن آثار هنری‌شان ازجمله اهداف برپایی این رویداد عنوان شده است.

دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور مخاطبان اصلی این رویداد هستند که قرار است به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی برگزار شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک ثبت نام رایگان رویداد به نشانی https://evand.com/events/islamicclothandjewelrydesign2 مراجعه کنند.

ثبت نام و شرکت در رویداد در قالب تیم‌های دو الی پنج نفری امکان‌پذیر بوده و مهلت ثبت نام تا 12 بهمن‌ماه اعلام شده است.

رویداد هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره مبارکه شمس از 15 تا 17 بهمن‌ماه در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a