خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

روسری‌های یکبار مصرف بر سر کارکنان یک بیمارستان

1 دی 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ به گزارش خانه مد به نقل از فرارو، در پی ابتکار یک پزشک تازه‌کار، بیمارستان رویال دربی در نخستین روزهای ماه میلادی جاری استفاده از این روسری‌ها را آغاز می‌کند.

فرح روزلان که یک زن مسلمان است، گفت که این ابداع در نتیجه نیاز به یافتن راهکاری برای تطابق بین پوشش مطابق با باور دینی و اشتیاق برای حضور در اتاق عمل به وجود آمده است.

او افزود: که روسری‌های عادی که معمولا در طول روز استفاده می‌شوند، ممکن است عفونی شوند، اما با عرضه روسری‌های تازه (یکبار مصرف) این نگرانی برطرف می‌شود.

روزلان گفت: من تمام روز از یک روسری استفاده می‌کردم که مشخصاً تمیز و ایده‌آل نبود. از برداشتن روسری‌ام احساس راحتی نمی‌کردم، و به دلیل خطر عفونت من را محترمانه از اتاق عمل بیرون کردند.

این پزشک تازه‌کار، پیش از ابداع طرح نهایی روسری و پس از آزمایش چندین نوع پارچه، از پوشش پزشکان در کشور زادگاهش، مالزی، الهام گرفت. وی گفت: بسیار خوشحالم و بی‌صبرانه منتظرم که این کالا در سطح ملی مورد تایید واقع شود.

جراح مشاور، گیل تیرنی که در زمان حضور روزلان در بیمارستان رویال دربی راهنمای وی بود، گفت که این مرکز درمانی برای نخستین بار روسری‌های یکبار مصرف را در بریتانیا معرفی خواهد کرد.

امید می‌رود که این محصول در سطح ملی عرضه شود، اما نهاد خدمات درمانی ملی انگلیس (nhl england) اعلام کرده است که تصمیم به استفاده از این روسری‌ها بر عهده خود بیمارستان‌ها خواهد بود.

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a