خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

قدرت رنگ ها با کالکشن پاییز و زمستان Max Mara

6 آبـان 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ برند پرطرفدار مکس مارا در مجموعه پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ خود کالکشن جسورانه ای را ارائه داد که پر از رنگ، درخشندگی، قدرت و برش های مدرن است که به راحتی می تواند که قدرت رنگ آمیزی را نشان بدهد. مکس مارا (max mara) این بار خیلی با جسارت به استقبال پاییز و زمستان می رود  از آنجایی که از فصل قبل راجع به ترند های این فصل صحبت کردیم و اگر یادت گفتیم که رنگ ها در پاییز امسال جایگاه ویزه ای دارند، پس بر این اساس انتخاب لباس های زمستانی از این برند می تواند ایده آل و ترندی باشد.

تقریبا ۳۰ سال از زمانی که سوپر مدل های این برند با جوراب شلواری، شانه های پهن و بزرگ و رنگ های قدرتمند به روی صحنه می رفتند می گذرد که دوباره این مد به دنیای فشن و به برند مکس مارا بازگشته است؛ به طوری که مشتریان و طرفداران این بنرد می دانند که امروز هم مانند قبل مکس مارا می تواند با انرژی که در استفاده از رنگ های دارد قدرتی به زنان ببخشد و این استایل های یک دست رنگی می توانند هشداری برای خانم ها باشد که بدانند چقدر پتانسیل جذاب بودن را دارند. زنانی که داری شخصیت جسورانه هستند و از مد نمی ترسند می توانند به راحتی با انتخاب این مد از برند مکس مارا جذابیتشان را به رخ بکشنند و در مرکز توجه قرار بگیرند.

این دقیقا همان چیزی است که مجموعه ۲۰۱۹/۲۰ برند مکس مارا به ما می گوید، اینکه به ما این امکان را می دهد تا با اطمینان و عزم بیشتری به روز مره ها نزدیک تر شویم و آن را قوی تر کنیم. Max mara کت های زمستانی که برش های آن الهام گرفته از دهه ۹۰ میلادی بوده را در ترکیب با دامن های جذب و کوتاه با کمر بلند که الهام گرفته از برش شلوار آقایان در آن دوره است به روی صحنه هفته های مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ فرستاد. طراح این برند برای تکمیل ست های ارائه شده، ژاکت های کشباف ریز و چکمه های چرمی و پاشنه بلندی را استفاده کرد که اتفاقا از ترند بوت های xxl (بوت های زمستانی بسیار بلنمد که برای این فصل حسابی ترند هستند) استفاده کرد. این ست های ارائه شده توسط مکس مارا در استایل های تک رنگ با رنگ های درخشنده استفاده شده بودند که در برخی از آن ها یک تفاوت ظریف از تناژ های رنگی همان رنگ به چم می خورد.

کت های زمستانی این مجموعه همان کت های تدی (کت های نرم و پشمی که از سال گذشته ترند شدند) کلاسیک و دوست داشتنی است که تبدیل به ستاره فصل شده اند و با تکینک انتخاب رنگ کمی متفاوت تر از دیگر استایل ها و کت های تدی هستد. قدرت رنگ های این مجموعه از جمله سبز آبی، زرد، مرجانی و آبی کبالت باعث تقویت بیشتر محبوبیت این مجموعه می شود و منجربه می شود که هر زنی بتواند بهترین خودش را در میان آن پیدا کرده و به کمد اسرار آمیز لباس هایش اضافه کند.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a