خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

1350 واحد تولید پوشاک تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود

25 مـهـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  طرح توسعه تولید پوشاک کشور و ایجاد شهرک تخصصی در این خصوص، یکی از برنامه‌های اصلی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده و از سال گذشته در اولویت سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است.

طی هفته اخیر، محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت‌، معدن و تجارت در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان این که 44 هزار واحد صنعتی در سطح کشور فعال است، اظهار داشته است که 840 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد که در این واحدها 900 هزار نفر مشغول به کارند.

او ‌با بیان اینکه 21 درصد این واحدها دچار رکود است یا با ظرفیت کم در حال فعالیت هستند، بیان کرده است در تلاش هستیم تا پایان سال یک‌ هزار و 350 واحد را فعال کنیم که تاکنون 600 واحد آن فعال شده است.

در برنامه ششم توسعه ظرفیت احداث 100 ناحیه صنعتی پیش‌بینی شده ‌که به‌ همین منظور آمادگی کلنگ‌زنی نواحی صنعتی در کشور وجود دارد.

صالحی‌نیا گفته که برای اجرای طرح پوشاک درمجموع 400 میلیارد تومان در پنج استان نیاز است و برای حل مسائل مالی طرح پوشاک، پیشنهاد افزایش 100 میلیارد سرمایه در قالب تبصره 18 به صندوق صنایع کوچک داده شده است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a