خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

۵ رنگ ترند پاییز ۲۰۱۹ میلادی

15 شـهـريـور 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ درست است که در روز های پایانی مرداد ماه قرار داریم و هنوز یک ماه دیگر از گرم ترین فصل سال باقی مانده است ولی از آن جایی که با شروع شهریور کم کم هیاهوی مهر و پاییز شروع می شود و بیشتر ما از همان ماه به فکر استایل های پاییزی یا خرید آیتم هایی می افتیم که برای فصل پاییز و گاهاً زمستان به آن نیاز داریم، در این مقاله می خواهم پنج رنگ ترند پاییز ۲۰۱۹ میلادی را با تو در میان بگذارم تا در خرید آیتم های پاییزه خود بتوانی از این رنگ ها نیز استفاده کنی.

با این که از نظر من تابستان، شاد ترین فصل سال است ولی نمی توانم هیجانی که برای فرا رسیدن پاییز دارم را انکار کنم اگر تو هم حسی مشابه من داری با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا به تو بگویم جذاب ترین رنگ های پاییز ۹۸ کدامند.

زرد مربایی

زرد مربایی (Margarine Yellow)، از طیف رنگ های پخته و روشن زرد به شمار می رود، رنگی بین قهوه ای و بژ  بوده که از خوشمزه ترین قفسه آشپزخانه الهام گرفته شده و قرار است در پاییز امسال همه گیر شود.

بنفش

رنگ بنفش از جمله رنگ هایی به حساب می آید که به همان اندازه که طرفدار دارد، مخالف نیز دارد ولی در پاییز ۹۸ با حضور طیف های متنوع این رنگ از سوسنی گرفته تا بنفش جذاب بادمجانی و حتی رنگ های ارغوانی، تقریباً برای همه سلیقه ها رنگ بنفش وجود خواهد داشت.

رنگ های نئونی

رنگ های براق و جذاب نئونی یکی دیگر از ترند های رنگی محسوب می شود که برای پاییز پیش رو انتخاب شده است که به راحتی می توانی با رنگ های خنثی و خاکستری رنگ پاییزی ست کرده و در فصل های سرد تر سال از آن لذت ببری.

رنگ های نئونی از سال ۲۰۱۸ دوباره ترند شدند ولی محبوبیت آن ها به قدری بود که حتی در پاییز امسال نیز دوباره تکرار می شوند. این رنگ ها به بافت یا آیتم خاصی محدود نیستند از پارچه های نخی و بافتنی گرفته تا کشمیر و ابریشم یا شلوار و پلیور و شال و کیف.

مشکی

شاید خیلی ها رنگ مشکی را جزو رنگ های ترندی به شمار نمی آورند ولی مشکی جذاب با استایل سر تا مشکی ترندی تابستان ۲۰۱۹ ثابت کرد هنوز هم به قدرت خود باقی است و قرار است در پاییز نیز دوباره همراه ما باشد.

سبز چمنی

اینفلونسر های اینستاگرام در حوزه مد و فشن تمام فضای اینستاگرام را با رنگ سبز چمنی پر کرده اند؛ رنگی که قرار است در اولین فصل سرد سال همراه ما باشد. شروع خودنمایی این رنگ با لاک های ناخن بود که کم کم به همه آیتم ها کشیده شد.

نظرت در مورد ۵ رنگ ترندی پاییز ۲۰۱۹ میلادی که در این مقاله ارائه شد، چیست؟ کدام یک را برای استایل شخصی خود می پسندی؟ تو چه رنگی برای استایل های پاییزه خود انتخاب کرده ای؟ کدام یک از این پنج رنگ به نظرت برای تیپ های پاییزی مناسب تر است؟ چرا؟ به نظرت این رنگ ها در کنار چه رنگ هایی جذاب می شوند؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با یکی از این پنج رنگ ترندی پاییزه استایل کرده و در صفحه اینستاگرام خود با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است، آن را دایرکت کنی.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a