خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ثبت برند محصولات زیبایی سلنا گومز

11 شـهـريـور 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ یکی دیگر از افراد مشهور و سرشناس، برند محصولات زیبایی خود را راه اندازی کرده است. پس از  هیلی بیبر، آریانا گرنده، کندال جنر، اکنون سلنا گومز وارد این عرصه شده و در حال حاضر او آخرین ستاره ای است که پا به این عرصه گذاشته است و بر خط تولید خود کار می کند. در این مقاله به ثبت برند محصولات زیبایی سلنا گومز می پردازیم.

سلنا گومز در تاریخ ۱۱ ژوئیه برای تعدادی از محصولات زیبایی از جمله عطر، لوازم آرایش، لوازم بهداشتی، مرطوب کننده ها، محصولات مراقبت از مو، صابون ها، روغن های مناسب پوست و ... برند تجاری خود را در ایالات متحده ثبت کرد. WWD گزارش می دهد که ثبت برند تجاری محصولات زیبایی سلنا گومز توسط شرکت تولیدی جولای مون صورت گرفته است.

این خواننده سرشناس (سلنا گومز) با صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی چندان هم غریبه نیست. در سال ۲۰۱۱ عطری به نام او ثبت شد که باعث شد بسیار پرفروش باشد زیرا هوادان او از او و عطری که به نام او بود بسیار حمایت کردند. شاید همین موضوع باعث شد او به صنعت زیبایی و محصولات آرایشی و بهداشتی بازگردد.

با این که سلنا گومز پس از فعالیتش در حوضه عطر دیگر در زمینه مد و فشن فعالیت نداشت، اما با برند های بسیاری را در این حوزه همکاری کرده است. او در کمپین های برند هایی مانند پوما، لویی ویتون و کوچ شرکت کرده و با آنها همراهی کرد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a