خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

عقد تفاهم نامه معاونت ریاست جمهوری و کارگروه مد و لباس

1 مـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ به گزارش خانه مد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور زنان و خانواده، در ابتدای این دیدار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ترویج لباس‌های زیبا با هویت ایرانی و اسلامی متناسب باسلیقه دختران و زنان ما یک هدف مهم است.

ابتکار با اشاره به اینکه تلاش‌های صورت گرفته در حوزه پوشش از دیدگاه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و اشتغال‌زایی اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: امروز مسئله هویت با موضوع پوشش گره‌خورده و اهمیت این موضوع آشکار است.  بنابراین اگر بتوانیم از دریچه مناسبی زمینه را برای انتخاب‌های خوب جوانان در حوزه پوشش و حجاب مهیا کنیم امید است شاهد تحولات خوبی در این حوزه باشیم.

او افزود: برخلاف رویکردی که فکر می‌کند هیچ راه‌حلی به‌جز محدودیت و اجبار و برخوردهای سلبی وجود ندارد، تجربه در کشور ما نشان داده که رفتارهای فرهنگی و فراهم کردن زمینه برای طراحی‌های خوب و ایده پردازی‌های مناسب با توجه به سلیقه‌ها و خواست مخاطب و نسل جوان نتایج مطلوب دارد.

معاون رئیس‌جمهور تأکید کرد در موضوع حجاب و عفاف با روش‌های مناسب حتی پتانسیل تأثیرگذاری فرهنگی بر کشورهای همسایه را نیز داریم که از منظر رونق اقتصادی بسیار مهم است.

در این دیدار حمید قبادی با تشکر از حمایت‌ها و همکاری‌های معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده اظهار امیدواری کرد که با امضای این تفاهم‌نامه شرایط برای وسعت بخشیدن به تعاملات مشترک به شکل سازمان‌دهی شده فراهم شود.

او افزود: در  زمینه حجاب و عفاف نمی‌توانیم ذائقه و سلیقه مردم را نادیده بگیریم.

قبادی با اشاره به اینکه از طریق آموزش و ارتقاء توان گروه‌های مخاطب و طراحان و تولیدکنندگان می‌توانیم آن‌ها را بیش‌ازپیش به ذائقه مخاطب نزدیک کنیم، گفت اصلی‌ترین مأموریت ما الگوسازی در جامعه است که یکی از ابزارهای مهم آن آموزش است.

 او اتصال جامعه مخاطب به حوزه مد و لباس را ره‌آورد بزرگ این تفاهم‌نامه دانست.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از ۹۰ درصد جامعه طراحان ما خانم‌ها هستند و صرف‌نظر از نگاه جنسیتی، واقعیت موجود این است که در هر رویدادی اکثریت قریب به‌اتفاق فهرست فعالین ما را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و در حال حاضر در حوزه مد و لباس که یک حوزه مولد است، نقش بسیار مهمی را بر عهده‌دارند.

در این دیدار سوسن باستانی معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نیز اظهار امیدواری کرد نگاه فرهنگی حاکم بر این تفاهم‌نامه بتواند دستاوردهای خوبی برای جامعه به همراه داشته باشد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a