خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مسابقه طراحی لباس بانوی پرچمدار ایران در المپیک توکیو

23 تـيـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: برای نخستین بار، مسابقه زنده طراحی مد و لباس را با حضور حدود ٥٠ نفر از طراحان برتر استان فارس برگزار کردیم.

رنجبر ادامه داد: این مسابقه با موضوع "طراحی لباس بانوی پرچمدار ایران در المپیک توکیو" با استقبال طراحان مواجه شد و برگزیدگان این مسابقه روز دوشنبه ٢٤ تیر در آیین پایانی جشنواره، مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهند گرفت.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: در این جشنواره تلاش داریم تا با معرفی مؤسسات و طراحان حوزه مد و لباس تولید در این صنعت را رونق بخشیم.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در هفته عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: مد و لباس ایرانی اسلامی چیزی جز عفاف و حجاب نیست و ما نیز در برنامه های این جشنواره تلاش داریم تا با رویکردی نو بتوانیم با آموزش مناسب، باعث ایجاد پیشرفت در این زمینه شویم.

روز دوم سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس، علاوه بر مسابقه زنده طراحی، دو کارگاه از هفت کارگاه آموزشی پیش بینی شده برای جشنواره، برگزار شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a