خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

شومیز حریر با چی ست کنیم؟

22 تـيـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ شومیز ها از آن دسته لباس هایی هستند که هر شخصی باید در کمد لباس های خود داشته باشد. شومیز ها به سادگی با شلوار، دامن، کت شلوار و کت و دامن ست می شوند و همین امر، شومیز ها جز لباس های پر طرفدار قرار داده. از طرفی کاربرد شومیزها مختص به فصل خاصی نیست. و شومیز می تواند در مهمانی ها انتخاب شما باشد چه در زمستان، چه در تابستان.

شومیز ها طرح های فراوانی دارند و همین تفاوت در طرح ها و جنس پارچه باعث می شود تا شومیزی مجلسی و شومیزی اسپرت و ... باشد. یکی از پارچه های پر کاربرد در شومیز ها، حریر و کرپ حریر می باشد. حریر پارچه ای خنک و سبک  است و به همین دلیل شومیز های حریری مخاطبان زیادی دارد. این شومیز ها هم در مهمانی های خانوادگی، هم در مراسم رسمی، هم زیر مانتو پوشیده میشوند.

شومیز های حریر برای استایل خیابانی

امروزه پوشیدن شومیز زیر مانتو های جلو باز بسیار رواج پیدا کرده است. اما چه نوع شومیزی برای این کار مناسب است؟

البته که پاسخ این سوال به طرح و مدل مانتو بسیار مرتبط است اما در پاسخی کلی می توان گفت شومیزهای ساده و تک رنگ برای ست کردن بسیار مناسب هستند. این شومیز ها ظرافت هایی در طراحی دارند و تک رنگ بودنشان باعث می شود که به راحتی با مانتو و یا شلوار شما ست شوند و جلوه ای بیشتر به ظاهر شما بدهند.

اگر مانتویی که می پوشید طراحی ای لوکس دارد، بهتر است از شومیز های حریر استفاده کنید. زیرا این نوع شومیز با طراحی های لوکس همخوان تر است. همچنین اگر از مانتوهایی با طرح پارچه شلوغ استفاده می کنید، حتما شومیز تک رنگ بپوشید.

در صورتی که از مانتو های اسپرت و روزمره استفاده می کنید، پیشنهاد می دهیم از شومیز های نخی استفاده کنید تا هماهنگی پارچه ها حفظ شود.

شومیز حریر برای استایل مهمانی

اگر برای مهمانی تان شومیز و دامن یا شومیز و شلوار در نظر گرفته اید، بهتر است شومیزتان حریر باشد و همچنین توصیه می شود که شومیزتان طرح داشته باشد. شومیز طرح دار، ظاهری شاد برایتان به ارمغان می آورد که مناسب مهمانی های خانوادگی است.  این طرح میتواند طرح پارچه باشد و یا طرح شومیز و...

شومیز کرپ حریر برای کت دامن/کت و شلوار

یادتان باشد که اگر شومیز را زیر کت به تن می کنید، از انتخاب طرح های شلوغ خودداری کنید. کت و شلوار/ کت و دامن ظاهری رسمی به شما می دهد و شومیز شما باید با این ظاهر همخوانی داشته باشد، بنابراین از طرح های شلوغ دوری کنید و شومیزهای ساده را برای این موضوع انتخاب کنید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a