خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جشنواره «طلیعه نور» در قزوین برگزار می‌شود

15 تـيـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ مسئول بسیج جامعه زنان سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین از برگزاری جشنواره طراحی مد و لباس پوشش ایرانی و اسلامی با عنوان «طلیعه نور» با حضور بیش از ۷۰ طراح لباس در قزوین خبر داد.

جشنواره «طلیعه نور» باحضور 70 طراح در قزوین برگزار می‌شود

لیلا رضایی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه صاحب‌الامر(عج) قزویناظهار کرد: در سال جاری تلاش شده با همکاری بنیاد عفاف و حجاب بیش از گذشته در عرصه عفاف و حجاب اسلامی ورود داشته و برنامه‌های متعددی را با محوریت شعار «عفاف و حجاب میراث ایرانی گرایش جهانی» در سطح استان اجرا کنیم.

این مسئول با اشاره به برگزاری جشنواره «طلیعه نور» در قزوین گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج هنرمندان و انجمن طراحان مد و لباس آیلار جشنواره طراحی مد و لباس پوشش ایرانی و اسلامی با عنوان «طلیعهٔ نور» از ۲۵ خرداد تا ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه لباس‌های موجود در جامعه متناسب با فرهنگ و هویت ما نیست، بیان کرد: لباس‌های تنگ و پاره و کوتاه مغایر با فرهنگ دینی و ملی ماست؛ لذا تلاش کردیم با استفاده از ظرفیت طراحان استان زمینه بهره‌برداری از ایده‌های مناسب با این فرهنگ را در پوشش فراهم کنیم.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین هدف از تشکیل این جشنواره را طراحی پوشش مناسب متناسب با فرهنگ اسلامی ایرانی برای فصل تابستان و پوشش سر بانوان دانست و افزود: در راستای ترویج پوشش اسلامی - ایرانی تولید ۱۰۰ دست لباس ویژه آقایان با طرح آرش کمانگیر که نماد غیرت و غرور ایران است در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برای جایگزینی پوشش اسلامی به‌جای پوشش نامناسب موجود در برخی از مغازه‌ها و مراکز عرضه پوشاک بیش از ۷۰ طراح لباس اعلام آمادگی برای ارائه طرح‌های مدنظر خود کرده‌اند که تلاش داریم با همکاری کارگروه صنعت و معدن، اصناف، بنیاد عفاف و حجاب و کانون طراحان استان زمینه تولید طرح‌های برتر را ایجاد کنیم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a