خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ارسال 890 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس

18 خـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  نشست خبری سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مرضیه گرد رئیس دانشکده فنی حرفه‌ای شریعتی و دبیر جشنواره، مهناز ترابیان دبیر اجرایی جشنواره، حمیدرضا نیک‌طبع دبیر بخش صنعت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و انسیه زاهدی دبیر بخش علمی دانشگاهی کارگروه در سالن جلسات دانشکده فنی و حرفه‌ای شریعتی برگزار شد.

مرضیه گرد رئیس دانشکده فنی حرفه‌ای شریعتی در آغاز این نشست به اهداف مدیریت دانشگاه از برپایی این رویداد اشاره کرد و گفت: بنا داریم تا در سایه این جشنواره از حداکثر توانمندی دانشجویان در حوزه طراحی پارچه و لباس استفاده شود و ظرفیت‌های درونی نظام دانشگاهی به سمت بازار کار و صنعت سوق داده شود.

او افزود: از دی‌ماه سال گذشته و پس از تشکیل دبیرخانه سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس تلاش کردیم با اعلام فراخوان در مسیر جلب نظر بخش‌های دانشگاهی و صنعت گام برداشته و خوشحالیم در این دوره، بخشی از کارگاه‌های آموزشی به بخش صنعت در راستای شناسایی بازار کسب‌وکار و آشنایی با انتظارات صنعتگران از بخش دانشگاهی اختصاص‌ یافته است.

حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز در سخنانی از جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس به‌عنوان یک رویداد مستقل، فراگیر و جریان ساز یادکرد و گفت: هدف از استقلال بخشیدن به بخش علمی دانشگاهی حوزه مد و لباس، تأکید بر اهمیت این حوزه است. در همین راستا کارگروه مأموریت‌های مختلفی را برای دانشگاه‌های مختلف پیش‌بینی کرده و تولید محتوا به دانشگاه الزهرا، طراحی پارچه به دانشگاه علم و فرهنگ، موضوع رویدادهای مناسبتی به دانشگاه آزاد و برگزاری جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس به دانشکده شریعتی واگذار شده است.

قبادی افزود: در بحث ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه جدی هستیم و بر این اساس جشنواره کمک می‌کند توجه بخش صنعت به دانشگاه معطوف شود.

مهناز ترابیان دبیر اجرایی جشنواره در ادامه این نشست به ارسال 890 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس اشاره کرد و گفت: امسال برای نخستین بار شاهد برپایی مسابقه زنده از ایده تا اجرا هستیم که طی روزهای 19 و 20 خردادماه انجام می‌شود و بالغ‌بر 120 نفر برای حضور در این مسابقه ثبت‌نام کرده‌اند. همچنین 100 نفر برای مسابقه بخش طراحی لباس در 4 ساعت اعلام آمادگی کرده‌اند.

ترابیان درباره تقویم برگزاری سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس اذعان داشت: آئین افتتاحیه جشنواره در روز 20 خردادماه و آئین اختتامیه آن در روز 25 خردادماه برگزار می‌شود، اما نمایشگاه آثار منتخب تا تاریخ 28 خردادماه در سالن نمایشگاهی دانشکده شریعتی برپا خواهد بود.

دبیر اجرایی جشنواره افزود: از میان 890 اثر رسیده به دبیرخانه، 340 اثر از سایر دانشگاه‌های کشور به‌جز دانشکده شریعتی واصل‌ شده که به دلیل حوادث روزهای آغازین سال جاری همچون سیل و تغییر چندباره زمان دریافت آثار و نزدیک بودن زمان برگزاری این رویداد به ماه مبارک رمضان، تعداد آثار رسیده کمتر از حد انتظار بود.

سومین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس از 20 تا 25 خردادماه در بخش‌های نمایشگاهی، مسابقه زنده، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی به میزبانی دانشکده فنی حرفه‌ای شریعتی برگزار می‌شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a