خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

پوستر سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس رونمایی شد

18 خـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-  مهدی رنجبر در آیین رونمایی پوستر سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس گفت: هنر طراحی مد و لباس چند سالی است که مورد وثوق و توجه و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و به عنوان هنری امروزی و با ترکیبی از سایر هنرها به میدان آمده است. این هنر که مخلوطی از حجم و رنگ است و چشم نوازیِ دیگر هنرها در آن مشاهده می‌شود، به سرعت با حوزه جوانان ارتباط برقرار کرده است. در این عرصه، استان فارس نیز توانسته دو دوره را برگزار کند و در دوره سوم با بیشترین و بهترین طرح و ایده‌ها و همکاری موسسه نگاه نو بر اساس تجربه و تخصص سال‌هایی که داشته؛ و کانون تبلیغاتی اسکالش به عنوان حامی در جریان مراحل اجرایی است.

او اظهار کرد: استان فارس سرشار از اقوام و رنگین‌کمان اقوام است و در دورانی زندگی می‌کنیم که جوانان و نوجوانان می‌خواهند از رنگ‌ها و طرح‌های نو استفاده کنند بنابراین نیاز به نگاه جدید داریم تا با تکیه بر سنت‌ها و داشته‌های اصیل و ریشه‌دار فرهنگ خودمان، دست به خلاقیت و نوآوری در فضای امروزی و نیازهای جامعه ایران اسلامی بزنیم. این عرصه به طراحانی همراه با نسل امروز نیازمند است زیرا ما دوست نداریم تا سنت و قداست اقوام ما از بین برود بنابراین قرار است تا طراحان با ایده‌های مؤثر به کمک ما بیایند و با ارائه طرح‌های قابل قبول، برای شهر و استان و کشور و یک مجموعه‌ای از مردم دنیا؛ لباس معرفی و ارائه شود.

معاون هنریسینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پایان با بیان اینکه هنر مد و لباس نیز به‌زودی جایگاه خود را همانند هنر عکاسی، نقاشی، موسیقی و نمایش و دیگر هنرها با رسوخ به فضای هنرهای دیگر پیدا خواهد کرد؛ حکم دبیر اجرایی سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس را به مهسا حاجی میر صادقی مدیر مسئول مؤسسه مد و لباس " نگاه نو " اهداء و اعلام کرد که این جشنواره در هفته عفاف و حجاب، برگزار خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a