خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس در هفته عفاف و حجاب

4 خـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  فراخوان این جشنواره به زودی منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده در فراخوان، ثبت نام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دبیر کارگروه استانی ساماندهی مد و لباس و دبیر سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس در این نشست، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با راه‌اندازی بخش مد و لباس و برگزاری جشنواره‌هایی در این زمینه به دنبال آن است، تا با ساماندهی مد و لباس، ضمن حمایت از طراحان و هنرمندان این هنر، زمینه شکوفایی و رونق آن را در جهت سبک زندگی ایرانی و اسلامی فراهم کند.

صابر سهرابی ادامه داد: استان فارس که خواستگاه تمدنی فرهنگ و هنر ایران زمین به شمار می‌آید، دارای تنوع فرهنگی متفاوتی است و  همین امر زمینه ساز پوشش‌های متفاوت و متنوعی در فارس شده است و این خود نشان می‌دهد که فارس باید در این زمینه پیشرو، جریان ساز و سرآمد باشد.

دبیر سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس افزود: در راستای حمایت از طراحان مد و لباس و با نگاه به نوع سبک زندگی، سومین جشنواره مد و لباس فجر استان فارس به همت مؤسسه مد و لباس نگاه نو مهسا حاجی میرصادقی در هفته عفاف و حجاب، برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این جشنواره با جشنواره‌های پیشین از رشد کیفی بیشتر و بهتری برخوردار است و تلاش داریم تا با برگزاری موفق این جشنواره، سال آتی بتوانیم جشنواره را به صورت منطقه‌ای یا کشوری برگزار کنیم.

دبیر کارگروه استانی مد و لباس فارس خاطرنشان کرد: امید داریم که بتوانیم در این امر به گونه‌ای ظاهر شویم تا به عنوان الگویی در برگزاری جشنواره‌ها به ویژه مد و لباس ایرانی و اسلامی در کشور ظاهر شویم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس گفت: فراخوان این جشنواره به زودی منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده در فراخوان، ثبت نام کنند.

مهدی رنجبر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در این نشست، گفت: در حاشیه این جشنواره برنامه‌های جنبی همچون کارگاه‌های طراحی و دوخت لباس و بررسی تخصصی آثار از دیدگاه تندرستی و سلامت، زیباشناسی و هنر پرداخته خواهد شد.

الهه بهرامی

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a