خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است

28 ارديـبـهـشـت 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ به گزارش خانه مد به نقل از خبرگزاری میزان، مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: واقعیت امر استقبال مردمی از نمایشگاه در زمانی که مکان برگزاری آن برای نخستین بار تغییر کرده بسیار گسترده و امیدوار کننده است.

علی‌اصغر زیلایی مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درخصوص استقبال مردمی از روزهای اول برگزاری نمایشگاه عفا و حجاب در محل بوستان آب و آتش گفت: واقعیت امر استقبال مردمی از نمایشگاه در زمانی که مکان برگزاری آن برای نخستین بار تغییر کرده بسیار گسترده و امیدوار کننده است.

وی در همین راستا اضافه کرد: نمی‌خواهم در مورد این دوره از نمایشگاه تعریف بیهوده کرده باشم اما این اولین دوره از نمایشگاه است که خارج از مصلی امام خمینی (ره) برگزار شده است و همین که مردم به مکان جدید رجوع می‌کنند نشان دهنده دغدغه‌مند بودن جامعه به مقوله عفاف و حجاب است.

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است/نیازمند تبلیغات شهری بیشتری هستیم

مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره فروش البسه نمایشگله عفاف و حجاب طی روزهای گذشته اضافه کرد: خوشبختانه با توجه به صحبت‌هایی که با غرفه داران انجام شده آنها به شدت از استقبال مردمی و فروش محصولات خود راضی هستند. البته هنوز آمار ریالی دقیقی اعلام نشده اما همین رضایت غرفه‌داران نشان دهنده فروش خوب محصولات در عرصه عفاف و حجاب است.

وی با اشاره به روزهای باقی مانده از نمایشگاه عفاف و حجاب افزود: همچنان چند روز از برگزاری نمایشگاه باقی مانده است. ما هنوز با نقطه آرمانی خود در امر فروش و استقبال فاصله داریم اما باز هم تکرار می‌کنم با توجه به برگزاری اولین دوره از این نمایشگاه، خارج نمایشگاه قرآن در مصلی که طی سالها پاخور خود را پیدا کرده بود، از این دوره بسیار راضی هستیم.

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است/نیازمند تبلیغات شهری بیشتری هستیم

زیلایی درباره تبلیغات کم این نمایشگاه در سطح شهر خاطرنشان کرد: من هم این نکته را قبول دارم که در سطح شهر و تبلیغات محیطی دارای تبلیغات بسیار محدودی هستیم اما در همین رابطه در حال رایزنی با مسئولین امور زیباسازی شهرداری هستیم. خوشبختانه هم اکنون تمامی امکانات تبلیغاتی منطقه عباس آباد را داریم اما به امید خدا تبلیغات شهری بهتر هم خواهیم داشت.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a