خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

پیش‌بینی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از حضور دو هزار هنرجو در کارگاه‌های آموزشی

10 دی 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با اشاره به حضور دو هزار هنرجو در کارگاه‌های آموزشی طراحی مد و لباس با محوریت مجموعه‌سازی گفت: پیش‌بینی می‌شود با برگزاری کارگاه‌های آموزشی طراحی لباس در ۱۰ استان کشور همچون کرمانشاه، گلستان، اصفهان، خزاسان رضوی، لرستان و بوشهر،  بیش از دو هزار هنرجو در در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کنند.

او تصریح کرد: بدون مشارکت مستقیم دولت و با همکاری مؤسسات مد و لباس  و استادان حوزه مد و لباس تاکنون ۵۰۰ نفر از هنرجویان در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده‌اند.

قبادی اظهار داشت: کارگاه‌های آموزشی در ۱۰ استان کشور، با مجوز مؤسسه هنری مد و لباس با بند سه آیین‌نامه فعالیت می‌کنند. در پایان دوره کارگاه‌های آموزشی مد و لباس مدرکی به هنرجو ارائه می‌شود و در صورتی‌که مدرک پایان دوره کارگاه‌های آموزشی از طریق مؤسسات مختلف و غیرمجاز ارائه شود که دارای مجوزهای لازم از سوی کارگروه مد و لباس و وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی نیستند، از کارشناسان مد و لباس استان‌های سراسر کشور تقاضامندیم که مراتب را به کارگروه مد و لباس اطلاع دهند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران