خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه بین المللی تهران میزبان ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک

11 آذر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران، جدیدترین برندها، تولیدات و خدمات واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور عرضه و به نمایش گذاشته شده است.

حدود ۶۰ شرکت داخلی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون های تولیدی خود، نوین ترین طرح های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی شده‌اند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت پوشاک ایران، ده‌ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در قالب طرح ها و رنگ های گوناگون ارائه کرده‌اند.

در این نمایشگاه یک برند ایرانی با ایجاد فضایی متفاوت در دنیای مد و پوشاک برای جوانان مستعد و علاقه‌مند به حوزه مد و خوش‌پوشی جهت انتخاب چهره‌های تبلیغاتی خود و در صدد اشتغال در این زمینه با پویشی تحت عنوان "خوش‌تیپ کی بودی؟" ستاره‌های خوش پوش برند خود را انتخاب می‌کند. مسابقه انتخاب خوش‌پوش زاگرس پوش ابتدا در صفحه اینستاگرام این برند و با رای مردم آغاز می شود.

ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران "ایران مد" با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه تولید و صادرات نساجی  و پوشاک ایران و همکاری انجمن صنایع پوشاک ایران و اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از یکشنبه 11 تا چهارشنبه 14 آذرماه رقابت دیگری به شکل مسابقه برای عموم آقایان بازدیدکننده از نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن 38B غرفه زاگرس‌پوش آغاز خواهدشد که توسط داوران بین‌المللی مدولباس، چهره‌های هنری و کارشناسان سبک زندگی انتخاب می‌شوند. همچنین به برگزیدگان این رقابت آموزش‌های لازم در زمینه مد، استایلینگ و تبلیغات داده خواهد شد تا بتوانند در آینده به صورت حرفه‌ای در این رشته فعالیت داشته باشند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران