خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آغاز رسمی دومین کارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی

12 آبـان 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-  دومین کارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  از امروز 12 آبان تا 14 آبان در هتل پارسیان اوین برگزار می‌شود.

نخستین کارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 تا 12 شهریور از ساعت 8 تا 20 در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین برگزار شد.

این کارگاه‌ها به مدت سه روز از ساعت 8صبح تا 8شب برپا و مباحث آموزشی مختلف از سوی استادان این دوره و با حضور بیش از 100 هنرجو عنوان می‌شود.

دور نخست این کارگاه آموزشی که با هدف شناسایی و برطرف ساختن ضعف‌های علمی و عملی در زمینه مد و لباس و طی مشاوره با مدیران کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهریور ماه سال جاری برگزار شد، بازتاب و بازخورد بسیار خوبی از سوی فعالان این عرصه داشت.

در این کارگاه، بیش از دور نخست به سمت ورک‌شاپ‌های کاربردی و عملی پیش رفته و موضوعاتی همچون پارچه‌شناسی با حضور غزال بهمنی، کارگاه روانشناسی رنگ با حضور محلوج محمودی، کارگاه خلاقیت در طراحی با حضور اسفندیاری و 4 کارگاه در ارتباط با موضوع برندینگ تدریس می‌شود.

کارگاه "دانشگاه خیابانی" با حضور دکتر مهدی صفایی از بهترین کارآفرینان کشور و 3 کارگاه دیگر از سوی سالار معینی کرمانشاهی با عناوین "تدوین نقشه ذهن مشتری"، "برندینگ در سازه" و "تبلیغات و مبانی تبلیغات پنهان" برپا می‌شود.

نخستین کارگاه آموزشی مد، بازاریابی دیجیتال و برندسازی از 10 تا 12 شهریورماه 97 به همت مؤسسه "مدآرت"، با حمایت کمپانی "آکسفور سرت یونیورسال" و با حضور اساتید برتر ایرانی و بین‌المللی در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین برگزار شده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a