خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی دوره 100 ساعته مدیریت مد و فشن

6 آبـان 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- : قرار است دوره مدیریت مد و فشن از سوی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و در قالب یک دوره شش ماهه طی 100 ساعت در ایران برپا می‌شود. در این دوره نحوه عملکرد شرکت‌های مد و لاکچری، برندهای تجاری، محصولات، استراتژی‌های خرده‌فروشی و ارتباطاتشان و همچنین مدل‌های کسب‌وکار و نحوه توسعه بین‌المللی و دسته‌بندی محصولات بررسی می‌شود.

سهراب رحیمی مشاور برندسازی مد و پوشاک، کارشناس طراحی پارچه و لباس از دانشگاه هنر، دارای مدرک مدیریت فشن از آکادمی فشن استانبول و مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی و مدیریت برندسازی از آکادمی برند ایران و مدرس دوره آموزشی مدیریت مد از سوی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران است.

رحیمی دراین‌باره  گفت: این دوره با نگاه استاد به‌جای مربی شروع به کار می‌کند و رویکردمان این است که مشکل اساسی در بسیاری از سازمان‌ها، طراحی و مارکتینگ در حوزه مد و لباس نیست.

او تصریح کرد: زمانی که در سازمان‌ها به‌عنوان طراح مشغول به کار بودم، با بسیاری از موضوعات مرتبط با طراحی، تولید و توسعه مواجه می‌شدم که بخش عمده‌ای از آن‌ها به دلیل سوء مدیریت و نبود ساختار اصولی مشاوره بود.

رحیمی با اشاره به اینکه مسئله برندها در ایران، مسئله ذهن مدیران آن‌ها است اظهار داشت: مد نیز مانند بسیاری از پدیده‌های فرهنگی قابل مدیریت، کنترل و نظارت است و نباید مدیران برند نگاه شخصی و سلیقه‌ای خود را در روند تولید محصول وارد کنند.

این مشاور برندسازی مد و پوشاک تأکید کرد: خودشناسی در مدیریت مد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در مرحله بعد بهتر است تا مدیران اشراف کامل به شرح وظایف پرسنل خود داشته باشند. در این بین نکته بسیار مهم آن است که جهان از عصر برندسازی عبور کرده و به دوره پلتفرم‌ها رسیده است، اما ما همچنان با رویکرد فروش‌محور و محصول‌محور به کار خود ادامه می‌دهیم.

رحیمی در خاتمه اذعان داشت: مدیران ا در حوزه مد و لباس باید بر تمامی این نکات اشراف داشته باشند؛ ما در جهان برندهایی مانند دیور و کوکوشنل را داریم که مؤسسانشان سال‌ها است که از این دنیا رفته‌اند، اما برند با موفقیت و بروز به کار خود ادامه می‌دهند، اما من مشاور سازمان‌هایی بوده‌ام که وقتی سن مدیر به 70 رسیده است، سن سازمان هم به 70 رسیده و به دلیل نوع محصول ارائه‌شده، سن مشتریان هم تا این اندازه افزایش می‌یابد.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a