خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی دوره‌های آموزشی مدیریت مد در ایران

17 مـهـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-  مد همواره به مثابه یک حوزه فرهنگی و هنری قلمداد شده و بررسی درست از ماهیت مد، نقش بسزایی در تحلیل بسیاری از معضلات اجتماعی دارد.

مدیریت مد، عنوان گرایشی در عرصه مدیریت است که در جوامع مختلف به ضرورت و اهمیت این عرصه تأکید داشته و از آنجا که پدیده‌های فرهنگی قابل مدیریت، کنترل و نظارت بوده، تلاش می‌شود تا برای مسئله مد و مدگرایی هم به فکر هدایت و کنترل بود.

البته در دوره‌های آموزشی مدیریت مد، نگرشی دوگانه و متعادل به مدیریت استراتژیک برند در شرکت لاکچری و مد وجود دارد، یعنی افزایش ارزش برند به‌وسیله تقویت تاریخچه برند و همچنین معاصر بودن یک مد در بازار جهانی. به عبارت دیگر سنت در مقابل نوآوری، تخصص در مقابل آزمایش و معمولی در مقابل شیک. موضوعاتی مانند تأثیر کانال‌های جدید خرده‌فروشی، کانال‌های رسانه‌های جدید و تمایلات کسب‌وکار جدید برای برند و بازارهای در حال ظهور نیز در این دوره مورد بحث قرار می‌گیرند.

دوره  مدیریت مد و فشن یک دوره تئوری درقالب بسته‌های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین و یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه است.

اینبار هم دوره‌های آموزشی مدیریت مد از سوی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران و در قالب یک دوره 6 ماهه طی 100 ساعت در ایران برپا می‌شود.

در این دوره نحوه عملکرد شرکت‌های مد و لاکچری، برندهای تجاری، محصولات، استراتژی‌های خرده‌فروشی و ارتباطاتشان و همچنین مدل‌های کسب‌وکار و نحوه توسعه بین‌المللی و دسته‌بندی محصولات بررسی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌‍توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88302944 تماس بگیرند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران