خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

فراخوان حضور صنعتگران ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی ایتما آسیا

5 مـهـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-  نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی ایتما آسیا از سال ۲۰۰۸ تاکنون هر دو سال یک بار برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان نقطه عطفی در صنعت نساجی چین و جهان توسط انجمن ماشین آلات نساجی اروپا "CEMATEX" تأیید و حمایت می‌شود.

ششمین دوره این نمایشگاه از 23 تا 27 مهرماه برگزار می‌شود و فراخوان حضور صنعتگران ایرانی و برپایی این تور مسافرتی از سوی جامعه متخصصین نساجی ایران اعلام شده است.

از جمله ویژگی‌های نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی ایتما آسیا می‌توان به نمایش آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت نساجی برای تولید کنندگان و حمایت ویژه این نمایشگاه از طرف همه انجمن های معتبر نساجی جهان اشاره کرد.

این رویداد در ادوار برگزاری، بالغ بر 100 هزار بازدیدکننده تجاری از تمام بخش های صنعت نساجی از سراسر جهان را میزبانی کرده و حضور بیش از ۱۶۰۰ شرکت کننده از کشورهای از سراسر جهان شاهد بوده است.

برجسته‌ترین کشورهایی که تاکنون در این نمایشگاه حضور داشته‌اند چین، ژاپن، کره جنوبی، تایوان، اندونزی و ترکیه هستند که همگی اصلی‌ترین قطب‌های صنعت نساجی در جهان به شمار می‌روند.

چین نیز به عنوان میزان، بزرگترین تولید کننده، صادر کننده و مصرف کننده پوشاک و منسوجات جهان است و دولت چین به منظور بالابردن فناوری های صنعت نساجی در برنامه پنج ساله خود، سیاست بهبود ساخت تجهیزات و فناوری های سازگار با محیط زیست را به اجرا در خواهد آورد. به همین جهت این نمایشگاه برای دولت چین از اهمیت بسزایی برخوردار است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a