خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ضور فعالان عرصه مد و لباس در سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران

28 شـهـريـور 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سومین نمایشگاه توانمندی‌‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به‌ عنوان بزرگترین اجلاس صادراتی کشور از 28 مهرتا اول آبان ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به‌ منظور شناساندن کالاهای صادراتی غیرنفتی کشور به تجار و بازرگانان برگزار می‌شود و حوزه نساجی، چرم، پوشاک و صنایع دستی هم در این رویداد مورد توجه قرار دارد.

این نمایشگاه به همراه پذیرش هیأتهای تجاری از کشورهای مختلف و به منظور تسهیل در برقراری ارتباطات و مراودات اقتصادی میان تجار و بازرگانان خارجی و فعالین اقتصادی کشور، معرفی ظرفیتهای غنی و بازاریابی هدفمند برای افزایش صادرات غیر نفتی درگروه کالایی‌های صنایع غذایی، کشاورزی، خودرو، قطعات صنعتی، برق، انرژی و مکانیک، فرش، نساجی، چرم و پوشاک، صنعت چوب و مشتقات آن، لوازم خانگی، صنایع دستی، محصولات سلولزی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و دارویی، صنایع ساختمان و خدمات فنی مهندسی، گروه معدن و پتروشیمی برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه‌ شرکت‌های ایرانی فرصت ارائه‌ توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف صنعتی به تجار و بازرگانان خارجی داشته و برای این منظور حدود 800 تاجر از کشورهای مخلتف برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

امکان ارائه‌ مستقیم محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی به بازرگانان از مزایای این نمایشگاه است به‌طوری که بدون نیاز به تبلیغات و بازاریابی غیرمستقیم، شرکت‌ها می‌توانند فرصت‌های صادراتی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

در ادامه، معرفی‌نامه مسئول مرتبط در ستاد اجرایی سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران برای اعلام حضور در این رویداد در اختیار فعالان عرصه مد و لباس کشور قرار می‌گیرد:

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a