خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تشکیل کلوپ "حمایت از تولید ملی" در جشنواره اینترنتی مد و لباس "سی‌پال"

17 شـهـريـور 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد-  "سی‌پال" نخستین جشنواره اینترنتی مد و لباس ایران است که بر اساس شناسایی، تشویق و حمایت خلاقان این عرصه متولد شده است.
"سی‌پال" به همت مؤسسه مد و لباس "چیامد" این فرصت را برای خلاقان مد و لباس ایجاد می‌کند که در هر جایی که هستند با هر توانایی که دارند با نگاه خلاقانه و منحصر بفرد خودشجاعانه دست به طراحی و تولید محصولاتی زنند که با تکیه به فرهنگ پوشش ایرانی و اسلامی، نیاز جامعه و جریان مد و لباس به سمت حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی رهنمون شود.
جشنواره "سی‌پال" در به هم رسانی طراحان و تولید کنندگان و گسترش اینگونه کسب و کارهای نوین و مشاوره برای اقدام وتقویت آنها برنامه‌ریزی شده و امیدوار است که با حمایت و حضور شما در نخستین گام رقابتی سالم و مشارکتی سودمند را رقم زند.
تمامی طراحان خلاق و مستعد چه بصورت مستقل و چه بصورت غیر مستقل در بخش‌های طراحی لباس و تصویرسازی آن، طراحی کیف و کفش و تصویرسازی آن، طراحی جواهرات و زیورآلات و تصویرسازی آن، عکاسی مد و مدنویسی می‌توانند از سراسر ایران در این جشنواره شرکت کنند و با در نظر گرفتن چارچوب فراخوان هیچگونه محدودیتی برای شرکت وجود ندارد .
اما یکی از بخش‌های مهم و قابل توجه این رویداد، تشکیل کلوپ "حمایت از تولید ملی" با هدف تشویق و ترویج خرید و حمایت از تولید ملی تاسیس شده است.
این حرکت جمعی می‌تواند در ارتقا و پویایی اقتصاد جامعه بسیار موثر باشد. مدیران، اعضای شورای سیاست‌گذاری و برگزارکنندگان با توجه به اهداف اصلی جشنواره سی پال این کلوپ را تأسیس کردند تا این جشنواره فرصتی برای حمایت از تولید ملی باشد.
کارآفرینان، سازمانها، نهادها، ارگانها، فعالان مد و لباس، فعالان فرهنگی اقتصادی و هنری ، چهره‌های سرشناس و دارای حسن شهرت و همه علاقه‌مندان به حمایت از تولید ملی می‌توانند عضو این کلوپ باشند و حمایت خود را در قالب ارسال پیام عکس و ویدئو اعلام کنند.
کلیه حامیان از طریق آیکون " کلوپ حمایت از تولید ملی" در صفحه اصلی سایت جشنواره به نشانی www.cipalfestival.ir و تکمیل مشخصات فردی و سازمانی می توانند بطور رایگان عضو کلوپ باشند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a