خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مشکل اصلی اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک چیست؟

2 شـهـريـور 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اعضای هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک هفته گذشته با هیئت رئیسه اتاق تهران دیدار کردند. در حقیقت اعضای هیئت رئیسه اتاق تهران به منظور تعامل مستقیم و شنیدن مشکلات حوزه های مختلف اقتصاد، در نشست هفتگی خود میزبان اعضای هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک بودند.
اعضای هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در این ملاقات، ظرفیت ها و دغدغه های فعالان صنعت پوشاک را برشمردند و خواهان رسیدگی اتاق تهران، به عنوان پارلمان بخش خصوصی پایتخت، به مشکلات این صنعت دیرینه و باسابقه شدند.
در این نشست، مهرداد زکی پور، رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با اشاره به اینکه در این اتحادیه، 203 عضو فعال در زمینه صنایع نساجی و پوشاک کشور، در زنجیره های تأمین، تولید و توزیع محصولات مختلف فعالیت می کنند، یکی از مهم ترین مشکلات موجود در این حوزه که وضعیت این صنعت را به شدت تحت تأثیر قرار داده است، موضوع واردات قاچاق پوشاک دانست.
طبق گفته او، به رغم مذاکرات و پیگیری های انجام شده با مراجع ذی ربط، ورود پوشاک قاچاق، علاوه بر سایر مشکلات اقتصادی این صنعت، باعث فشار مضاعف به تولیدکنندگان شده است. هم چنین افزایش تعداد مناطق آزاد و ویژه در کشور و عدم نظارت کافی بر ورود کالا از این مناطق به سرزمین اصلی، تداوم حیات صنعت نساجی و پوشاک را با مخاطره جدی روبرو کرده است.
همچنین ایجاد برند نمایشگاهی "ایران مد"، برگزاری دوره های آموزشی و انجام پروژه های پژوهشی در کارخانه های، برگزاری همایش های و سمینارهای مرتبط برای آشنایی تولیدکنندگان داخلی و خارجی از جمله اقدامات اجرایی اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک بود که اعضای هیئت مدیره اتحادیه به تفصیل به آن پرداختند و خواستار حمایت های معنوی و مالی اتاق تهران از برنامه های راهبردی و اساسی اتحادیه به ویژه در بخش تأمین هزینه های طراحی سامانه مدیریت زنجیره تأمین و پلتفرم مکان بازار مجازی صنایع نساجی و پوشاک ایران و دوره های آموزشی و پژوهشی مرتبط برای فعالان این رشته شدند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a