خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کارگاه یک روزه طراحی لباس مشاغل و کاربرد روانشناسی رنگ در آن

31 تـيـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- کارگاه یک روزه طراحی لباس مشاغل و کاربرد روانشناسی رنگ در آن، پنجشنبه 18 مرداد از ساعت 14 تا 18 در موسسه آموزشی طراحی لباس و دوخت "شهرتاش" برگزار می شود.
شهرتاش رزم جو مدیرگروه یکی از واحد های جهاد دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی، مدرس کارگاه و مدیر مسئول مؤسسه نوآوران پوشش "شهرتاش" درباره جزئیات این کارگاه آموزشی به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: در این کارگاه نکاتی همچون بررسی جزئیات مهم در طراحی و دوخت لباس های اداری، غیر اداری و خدماتی، نحوه طراحی برای لباسهای مشاغل، طراحی لباس مشاغل متناسب با عرف جامعه، نحوه ارائه کار و پرزنت به ارگان های دولتی و خصوصی و تولیدی، روانشناسی رنگ و گرایش های شخصیتی و تناسب روانشناسی رنگ با نوع شغل افراد تدریس خواهد شد.
رزم جو با اشاره به اینکه موضوع لباس مشاغل باید به عنوان یکی از سرفصل های دانشگاهی مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: یک طراح لباس مشاغل باید با اشراف به جزئیات یک شغل خاص به طراحی لباس بپردازد، به طور مثال طراح این نکته را بداند که لباس کارگر معدن نباید جیب داشته باشد.
مدرس کارگاه یک روزه طراحی لباس مشاغل و کاربرد روانشناسی رنگ در آن ادامه داد: هر فرد می تواند با انتخاب پوشش مناسب از ساعات کاری خود بهره بیشتری برد و با رعایت نکاتی درباره رنگ لباس در محل کار به آرامش بیشتر دست یابد.
رزم جو افزود: در کشورما نیاز به آموزش بیشتر طراحان لباس در حوزه لباس مشاغل وجود دارد و ما هم در فضای دانشگاهی برآنیم تا با توجه بیشتر به سرفصل های دانشگاه در این زمینه شاهد رشد و شکوفایی باشیم. طراحی لباس مشاغل متناسب با عرف جامعه از موضوعات مهم در سرفصل های آموزشی برای حوزه مد و لباس است.
او با تأکید بر اینکه متأسفانه هنوز هم رنگ های سیاه و خاکستری از رنگ های پرکاربرد برای لباس مشاغل است بیان کرد: در این کارگاه متذکر خواهیم شد که افراد در صورت توجه و اشراف به میزان تناسب روانشناسی رنگ با نوع شغل، انتخاب بجایی در کار دارند و رنگ ها می توانند خصایص افراد را به شکلی پررنگ تر از قبل نشان دهند.
علاقه مندان می توانند در پایان این دوره، مدرک معتبر با ترجمه رسمی دریافت کرده و تا پیش از آغاز این کارگاه، برای کسب اطلاعت بیشتر با شماره 44668813 تماس گیرند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a