خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جشن صنفی انجمن عکاسان سینما فراخوان داد

15 تـيـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- فراخوان چهارمین مسابقه عکس انجمن صنفی عکاسان سینما اعلام شد.
در این فراخوان آمده است: عکس فیلم،همواره از جایگاه ارزشمندی در سینما برخوردار بوده و علاوه بر معرفی بهتر فیلم و به تعبیری یاد کردن از آن به عنوان شناسنامه فیلم، یکی از مهم ترین ابزار اطلاع رسانی است که به روزنامه نگاران ، خبرنگاران ،اهالی سینما و تمامی مخاطبان در جامعه کمک می کند.
عکاسان سینمای ایران در طی این سال ها علاوه بر فعالیت حرفه ای، سعی در جذب نیروهای جوان و افراد علاقه مند به این حرفه بوده و در این مسیر با برگزاری رقابت هایی، در پی ارتقای کیفی عکاسی فیلم بوده است، در پی برگزاری چهارمین مسابقه عکس انجمن صنفی عکاسان سینما، فراخوان آن به شرح زیر اعلام می شود:
1.شرکت در بخش مسابقه عکس چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمام عکاسان سینمای ایران امکان پذیر می باشد.
2. آثار ارسالی می بایست از فیلم های تولید و اکران شده در فاصله زمانی 1 فروردین ماه سال 1396 تا 29 اسفند ماه 1396 گرفته شده باشد.
تبصره 1 : عکس فیلم های گروه هنر و تجریه ای که اکران شده باشند مورد قبول می باشد.
تبصره 2 : آثار ارسالی دوره های قبل پذیرفته نیست.
3.آثار فقط به صورت "مجموعه عکس" پذیرفته می شود و هر عکاس می تواند با ارسال 7عکس (5عکس صحنه و 2عکس پشت صحنه ) از هر فیلم در مسابقه شرکت نماید.
4.مجموعه عکس ها به صورت آزاد (اعم از مجموعه رنگی و سیاه سفید ) به صورت چاپ فول فریم در اندازه 20 در 30 ارسال شوند.لازم به ذکر است تنها عکس های سیاه و سفیدی قادر به حضور در مسابقه هستند که فیلم ها نیز بصورت سیاه و سفید فیلمبرداری شده باشند.
5.فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت JPG و اندازه اصلی بدون حاشیه (فول فریم)در یک فولدر با ذکر نام فیلم در cd یا dvdبه همراه یک قطعه فایل عکس پرسنلی عکاس تحویل داده شود. (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم ها بر روی لوح فشرده نوشته شود).
6.اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی در عکس ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، قابل قبول است. (کامپوزیت و کلاژ قبول نمی باشد).
7. هر عکاس میتواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید.اثار ارسالی توسط صاحبان انها با شماره الویت بندی شوند.
8. شرکت کننده با ارسال آثار خود اعلام می کند که عکسهای ارسالی متعلق به اوست و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهدهٔ فرستندهٔ آثار است و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست. اما در صورت وقوع چنین امری ،هرگونه عنوان، جایزه و امتیازی که به ارسال کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.
9.از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد لذا فیلم هایی که دارای چند عکاس می باشند ،آثار عکاسی مورد قبول می باشد که قرار داد فیلم با او ثبت شده باشد و در صورتی که یک فیلم با چند عکاس و هر کدام با قرار داد مستقل باشند باید عکاسان با توافق با هم یکی را به عنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند.
10. تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر اهدا خواهد شد.(عکاسان عضو انجمن)
11. جایزه ویژه کشف استعداد نو اهدا خواهد شد. .(عکاسان غیر عضو انجمن)
12.حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی عکاس محفوظ است.
13.در مجموع عکسهای با کیفیت و منتخب توسط هیات داوری برای نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
14.عکس های دریافتی که فاقد "فرم تکمیل شده شرکت در بخش مسابقه عکس چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران" باشند، پذیرفته نخواهند شد.
15. ارسال آثار به معنای پذیرش همه مقررات جشنواره است و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده به عهده برگزارکننده است.
مهلت ارسال آثار : از تاریخ چهارشنبه20 تیر لغایت شنبه 30 تیر ماه (زمان غیر قابل تمدید می باشد.)
دریافت آثار: دبیرخانه چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران واقع در خیایان بهار جنوبی ، کوچه سمنان، شماره 25 ، خانه سینما ،از ساعت 11الی18
نیکی کریمی دبیری چهارمین جشن انجمن عکاسان سینما را بر عهده دارد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a