خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

در تابستان این‌طور نپوشید

27 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- تابستان همیشه فصلی خاص برای لباس پوشیدن به ویژه برای مردان است. گرمای هوا بسیاری از مردان را وادار به تغییر در نوع پوشش و روی آوردن به لباس های راحت تری می کند که به سپری کردن ساعت های گرم و سوزان روز تا حدی کمک می کند. اما در این میان کم نیستند آنهایی که برای خلاص شدن از شر گرمای شدید، دچار اشتباهاتی در انتخاب لباس خود می شوند و بی آنکه خود متوجه شوند در چشم اطرافیان و دوستان به عنوان افراد بدلباس شناخته می شوند.

در این گزارش فهرستی از نبایدها در نوع پوشش مردان در تابستان رو کردهایم. در مقابل پیشنهادهایی به عنوان پوشش جایگزین هم داریم.

بی خیال پیراهن های گلدار هاوایی در محل کار شوید

این روزها در سراسر دنیا استفاده از پیراهن های گل دار و منقش به طرح هایی مانند درخت و گیاهان استوایی به یک رویه پرطرفدار تبدیل شده است. این پیراهن ها معمولا تنوع رنگی عجیبی دارند به طوریکه با خیره شدن به آنها انگار که راهی هاوایی شده ایم. پوشیدن این نوع پیراهن ها در مهمانی های دوستانه، پیاده روی، برنامه های تفریحی و نظایر آنها نه تنها مانعی ندارد بلکه پیشنهاد هم می شود اما در محل کار باید گفت: نه.

در عوض می توانید پیراهن نیمه آستین رنگ روشن مانند سفید به تن کنید. پس اگر از آن دسته مردانی هستید که برای کسب درآمد راهی اداره می شوید بد نیست چند پیراهن آستین کوتاه رنگ روشن در کمد لباس تان داشته باشید.

Image2

صندل به پا نکنید

به طور کلی استفاده از صندل برای مردان توصیه نمی شود. حتی اگر در خانه هستید یا برای راه رفتن در خانه به دنبال خرید صندل هستید توصیه می کنیم دمپایی های روفرشی و خانگی خریداری کنید که از انگشتان به خوبی محافظت کنند، حتی اگر فصل گرم تابستان باشد. یادتان باشد که استفاده از صندل برای مردان در هیچ جایی به جز ساحل دریا توصیه نمی شود.

در عوض از کتانی های سبک و پارچه ای استفاده کنید. این نوع کتانی ها برای فصل گرم تابستان، خنک و سبک هستند.

Image3

کفش ورزشی در محل کار، هرگز!

قطعا پوشیدن کتانی ورزشی در محل کار یک اشتباه استراتژیک و البته خنده دار محسوب می شود. این نوع کفش ها اگرچه بسیار راحت و سبک هستند اما شکل و شمایل و رنگ های متنوعی دارند که با هیچ لباس رسمی یا نیمه رسمی همخوانی پیدا نمی کنند.

در عوض پیشنهاد می کنیم که کتانی سفید مخصوص پیاده روی به پا کنید. این مدل کتانی های ساده که برخی از آنها با استفاده از چرم طبیعی تولید می شوند یک انتخاب ایده آل برای تابستان ها در محیط کار محسوب می شوند.

Image4

بدون جوراب از خانه خارج نشوید

وقتی بدون جوارب پای تان را وارد کفش می کنید و ساعت ها در خارج از خانه حضور دارید منتظر بوگرفتن پاهای تان باشید. از آن گذشته وقتی در محل کار یا در جمع دوستان حاضر می شوید و پاهای تان بو می دهد هیچ کس به اندازه خودتان از این وضعیت احساس ناراحتی و شرمندگی نمی کند.

در عوض پیشنهاد می کنیم که از جوراب های مردانه رنگ پا استفاده کنید. البته پیشنهاد دیگری هم داریم: جوراب هم رنگ کفشی که به پا دارید بپوشید.

Image4

بی خیال کت پشمی در تابستان شوید

اگر کت پشمی در ماه های گرم سال بر تن کنید به نوعی پخته می شوید. پارچه های پشمی وزن نسبتا زیادی داشته و کت هایی که با این الیاف دوخته می شوند انتخاب ایده آلی برای تابستان نیستند. در این کت احساس خستگی می کنید و بدن تان هم به شدت عرق می کند.

در عوض پیشنهاد می کنیم که از کت های دوخته شده با پارچه های سبک نخی و حتی پارچه های کتانی استفاده کنید.

Image5

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a