خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نخستین رویداد کسب و کار

23 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مهدی معصومی موسس و مدیر عامل مجموعه "مدو" در مراسمی که با حضور جمعی از صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه و چهره های مطرح مد و لباس برگزار شد، ضمن مرور فاکتورهای موفقیت صنعت مد و لباس در دنیا، به معرفی نخستین رویداد کسب و کار "مد و سامیت" تهران، ماموریت و اهداف آن پرداخت.
در این مراسم، معصومی عواملی همچون رویدادها و نمایشگاه های مد، کنفرانس ها و فشن تاک ها، ورکشاپ های آموزشی، رشد رسانه های مد، بلاگرها و افراد تاثیرگذار در معرفی برندها و محصولات، تکنولوژی در مد و گردهمایی نخبه های مد و فشن دنیا را در رویدادهایی با نام فشن سامیت ها، همفکری و برنامه ریزی در خصوص مشکلات صنعت مد و ارائه راه حل های مناسب را به عنوان مهم ترین عوامل موفقیت و توسعه صنعت مد در دنیا برشمرد.
او گفت: با توجه به حضور چندین ساله مجموعه مدو در صنعت مد و برگزاری دو دوره رویداد کارآفرینی مدوتک، و تحقیق و بررسی در خصوص صنعت مد داخلی و همینطور عوامل موفقیت این صنعت در دنیا به این جمع بندی رسیدیم که مهمترین مشکل برای رشد و توسعه صنعت مد داخل عدم ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان صنعت مد در ایران است.
موسس و مدیر عامل مجموعه "مدو" با اشاره به اینکه راه حل ما برای این مشکل کمک به ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان این صنعت خواهد بود اظهار داشت: نام این پلت فرم مد و سامیت است. مد و سامیت به عنوان سالانه مد و کسب و کار ایران قصد دارد تا با برگزاری این رویداد بتواند ضمن گردهمایی فعالان این صنعت به رشد و بهبود کسب و آن ها، رشد دانش، کسب تجربه و معرفی آخرین ایده ها و کالکشن های طراحان و تجاری سازی محصولات مد قدم بردارد. مد و سامیت قصد دارد در سال های آتی به مهمترین رویداد کسب و کار منطقه تبدیل شود و تلاش خواهد کرد تا صنعت مد ایران و آوازه طراحان ایرانی را جهانی کند.
رویداد کسب و کار "مد و سامیت" در چهار بخش با نام های مد و دیزاین، مد و تک، مد و تاک و مد و ورکشاپ برگزار خواهد شد.
در بخش مد و دیزاین 40 طراح به ارائه و نمایش آخرین کالکشن خود خواهند پرداخت و با تقویت چهره و هویت برندشان، جایگاه خود را در بازار پر رقابت مد و لباس تقویت خواهند کرد. در بخش مد و تاک هشت فرد موفق در صنعت مد و لباس از تجربه ها و دستاوردهایشان صحبت خواهند کرد.
همچنین به منظور افزایش سطح دانش. و توانمندی افراد در این حوزه چهار ورکشاپ با محوریت کسب و کار در صنعت مد برگزار خواهد شد. در بخش مد و تاک شش استارت آپ حضور خواهند داشت و با معرفی قابلیت های محصولات خود خواهند پرداخت.
این رویداد به مدت 2 روز و در تاریخ 25 و 26 مردادماه در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار خواهد شد و در این حین میزبان تمامی فعالان صنعت مد و لباس، طراحان، رسانه ها، سرما یه گذاران، علاقه مندان به مد خواهد بود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a