خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مرگ «کیت اسپید» طراح مشهور آمریکایی؛ احتمال خودکشی

21 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پیکر بی جان "کیت اسپید" طراح مشهور مد در خانه اش در نیویورک پیدا شد. پلیس در حال بررسی علت مرگ او است ولی گفته می شود خود را دار زده است.
مرگ ناگهانی "کیت اسپید" با شوک و اندوه هوادارانش همراه بود.
یکی از نخستین واکنشها به درگذشت او را چلسی کلینتون، دختر رئیس جمهور پیشین آمریکا داشت که نوشت: "وقتی کالج بودم مادربزرگم اولین کیف کید اسپید را برایم خرید که هنوز آن را دارم. خانواده و دوستان کیت در قلب من هستند"
"کیت اسپید" بیشتر با کیف هایش شناخته می شود."کیت" حرفه اش در صنعت مد را با کار کردن در بخش کیف و زیورهای هماهنگ با آن مجله "مادموازل" در منهتن نیویورک آغاز کرد. او تا سال 1991 در آنجا ماند.
در سال 1993 با همکاری همسرش "اندی اسپید" برند کیف "کیت اسپید" را بنیان گذاشت.نخستین فروشگاه "کیت اسپید" در سال 1996 در نیویورک باز شد. این برند در حال حاضر بیش از 300 شعبه در سراسر دنیا دارد.
کمپانی "کیت اسپید" که با طرح های رنگارنگ و منحصر بفردش به شهرت جهانی رسید، چندی پیش سهامش را به قیمت بالای میلیارد دلار به طراح رقیب، "کوچ" فروخت. این زن و شوهر سپس، خانه مد دیگری را به نام دخترشان "فرانسیس ولنتاین" راه اندازی کردند.
"کیت اسپید" در سال 2016 فامیلی خود را به "ولنتاین" تغییر داد تا از اسم برند "کیت اسپید" تفکیک شود. با پخش خبر خودکشی او، هوادارانش علاوه بر به اشتراک گذاشتن خاطراتی که از کیف های او دارند در مورد خودکشی نیز آگاهی رسانی می کنند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران