خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

شرکت تولید پوشاک «لاکست» لوگوی مشهور تمساح را عوض می‌کند

15 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- برند فرانسوی "لاکست" قصد دارد تا آرم معروف تمساح (سوسمار) روی تی شرت های یقه دار خود را پس از 85 سال با نشان های دیگری جایگزین کند. این اولین بار است که یک برند لوگوی خود را به این صورت تغییر می دهد.
این اقدام شرکت لاکست در راستای حفاظت از محیط زیست، تنوع زیستی و آگاهی رسانی در این زمینه است. این شرکت می گوید که به دلیل مخاطرات زیست محیطی قصد دارد که تصویر ده حیوان در معرض خطر انقراض را به جای آرم تمساح بر روی لباس های خود هک کند.
نشان این شرکت، از نام مستعار "ژان رنه لاکست"، بنیانگذار آن گرفته شده است. این تنیس باز حرفه ای فرانسوی به دلیل سرسختی در زمین بازی به "تمساح" مشهور بود.
آژانس تبلیغاتی بتک (BETC) مبدع این ایده مشارکتی سه ساله را با شرکت لاکست و اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN) برقرار کرد.
این اتحادیه که 70 سال سابقه فعالیت در زمینه حفظ محیط زیست را در کارنامه خود دارد، در پروژه "نجات تنوع گونه های مختلف" با شرکت لاکست همکاری می کند.
آژانس بتک (BETC) و کارشناسان اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت انواع گونه های در معض خطر انقراض را انتخاب می کنند و شرکت لاکست طرحی از این حیوانات را برای لوگوی روی تی شرت ها طراحی می کند.
برای هر گونه در معرض انقراض نمونه های محدودی تولید می شود. برای مثال تی شرت با آرم گرازماهی کالیفرنیا 30 عدد یا طرح ایگوانای آنگادا 450 عدد و در مجموع 1775 نمونه محدود از این تی شرت ها تولید خواهد شد. عواید فروش این تی شرت های یقه دار برای حفظ این گونه ها استفاده خواهد شد.
این مارک که در ایران به لباس های "سوسمار نشان" معروف بوده است، حالا با لوگوهای گوناگون به بازار خواهد آمد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a