خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

سیده فاطمه ذوالقدر: شاهد جریان‌سازی در حوزه طراحی محصولات عفاف و حجاب هستیم

6 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیده فاطمه ذوالقدر عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم درباره ضرورت برپایی این بخش بیان کرد: برپایی چنین رویدادی در طول سال کمک قابل توجهی به تأمین نیاز بانوان ایرانی برای حفظ و صیانت از حجاب آن ها می کند و خوشبختانه شاهد آنیم که در غرفه های متعدد آثار هنرمندانه و قابل توجهی عرضه شده است.

او با اشاره به اینکه یکی از رسالت های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، برپایی چنین نمایشگاه هایی در راستای نمایش میراث دینی و فرهنگی کشورمان است اظهار داشت: این کارگروه بر این مهم متمرکز شده و خوشبختانه شاهد جریان سازی در حوزه طراحی محصولات عفاف و حجاب هستیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: تاریخ اسلام و میراث ملی ما تأکید بسیاری بر لزوم حفظ حجاب داشته و همین امر نشان از اهمیت این موضوع به عنوان یک حرکت فرهنگی و اجتماعی دارد.

ذوالقدر افزود: در این نمایشگاه محصولات عفاف و حجاب با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شده و استقبال درخور توجه مردم نشان از لزوم برپایی این رویداد به دفعات بیشتر طی سال دارد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا 14 خردادماه از ساعت 17 تا 24 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برپاست و در این دوره از نمایشگاه بیش از 130 غرفه در مساحتی بالغ بر 5000 مترمربع در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم حضور دارند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران