خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

چند خبر از بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

1 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، آثار برگزیده حوزه حوزه عفاف و حجاب در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با هدف تقویت فعالیت های موفق طی سال های گذشته و برنامه ریزی برای طرح های جدید رونمایی می شود.
این طرح ها در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب شامل پوشش بانوان، آقایان، کودکان و نوجوانان، ملزومات عفاف و حجاب، انواع چادر و سرپوش معرفی و رونمایی می شوند.
فرهنگسازی در راستای شعار "حمایت از کالای ایرانی" با تکیه بر استفاده از محصولات ایرانی و تقویت فعالیت های به انجام رسیده از اولویت های بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن و رونمایی آثار برگزیده است.
انتخاب و رونمایی از آثار برگزیده با تکیه بر موارد محتوایی و کاربردی به طور جدی در دستور کار کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور قرارگرفته است.
اعلام برنامه نشست ها و کارگاه های آموزشی بخش عفاف و حجاب بیست وششمین نمایشگاه قرآن
جزئیات ویژه برنامه نشست ها و کارگاه های آموزشی بخش عفاف و حجاب بیست وششمین نمایشگاه قرآن از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، جزئیات ویژه برنامه نشست ها، کارگاه های آموزشی و مسابقه زنده بخش عفاف و حجاب بیست وششمین نمایشگاه قرآن از سوی بخش علمی دانشگاهی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
نشست ها، کارگاه های آموزشی و مسابقه زنده بخش عفاف و حجاب از دوم لغایت دهم خردادماه 96 در مصلی امام خمینی (ره) برپا می شوند.
جزئیات این بخش ها به شرح زیر اعلام شده است:
کارگاه آموزشی نقش اندازی با هنر روبان و جواهر دوزی بر روی ملزومات حجاب، مدرس آفاق امیریان، 2/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
کارگاه آموزشی تزئین پوشاک با تکیه بر هنر درباردوزی و رودوزی های سنتی ایران، مدرس مریم کریمی، 3/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
نشست رابطه عفاف و حجاب در حفاظت از حریم خانواده، سخنران حبیبه احدی، 4/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
کارگاه آموزشی نقاشی با رنگ اکرولیک بر روی ملزومات حجاب، مدرس محدثه حضور بخش، 5/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس ایرانی اسلامی از ایده تا اجرا با بازیافت پارچه (روز اول)، 5/3/97، از ساعت 17 تا 20:30
برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس ایرانی اسلامی از ایده تا اجرا با بازیافت پارچه (روز دوم)، 6/3/97، از ساعت 17 تا 20:30
نشست خلق فرصت های کار آفرینی و کسب و کار در حوزه عفاف و حجاب، سخنران مسعود صفری نژاد، 7/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
کارگاه آموزشی نگاهی نو به تکنیک ابر و باد در طراحی پارچه های اسلامی، مدرس هانیه زاهدی، 9/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
نشست رابطه حجاب و حقوق شهروندی، سخنران فرشته مقصودی، 10/3/97، از ساعت 21 تا 22:30
اجرای طرح "من حجاب را دوست دارم" در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم
طرح تبلیغی و ترویجی "من حجاب را دوست دارم" در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، "من حجاب را دوست دارم" عنوان فعالیتی مردمی و خودجوش است که در راستای اعلام عقیده افرادی که به حجاب علاقه دارند و آن را به عنوان پوشش خود پذیرفته اند، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با همکاری مؤسسات عفاف و حجاب در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم در حال فعالیت است.
"من حجاب را دوست دارم" نام گروهی مردمی است که از سال 1393 با هدف امر به معروف در حوزه ترویج حجاب در جامعه سعی کرده با استفاده از جلوه های هنری با زبانی ساده، ضمن تشویق و تأیید معتقدان به حجاب، از عموم مردم دعوت کند تا درباره این مقوله فرهنگی بیشتر تدبیر کنند.
به گفته حمیدرضا جعفری مدیراجرایی طرح "من حجاب را دوست دارم"، این تشکل با همکاری و حضور خود مردم، در سطح وسیع جامعه و همچنین به طور تخصصی تر با افرادی که خود اعلام همکاری می کنند، اداره می شود و تا کنون این جنبش موفق شده است در سطح ملی گسترش یابد و با اغلب فروشگاه های محصولات فرهنگی کشور ارتباط برقرار کند.
غرفه "من حجاب را دوست دارم" در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم برپا شده و فروش محصولات با تخفیف ویژه نمایشگاه، ارائه جدیدترین محصولات، بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، عکاسی رایگان از کودکان، ارتباط گیری با مخاطبان و استفاده از ظرفیت غنی حضور مخاطبان در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه، از جمله فعالیت های این گروه مردمی بود.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا 14خرداد ماه از ساعت 17 تا 24 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برپاست و در این دوره از نمایشگاه بیش از 130 غرفه در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم حضور دارند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران