خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

این اشتباهات استایل شما را خراب می‌کنند!

23 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- برای داشتن یک استایل خوب، باید در انتخاب های خود تجدید نظر کنیم. در این مطلب مواردی که باعث می شود استایل شما بد و نامرتب نشان داده شود و باید از آن ها دوری کنید را می خوانید.
داشتن یک استایل زیبا، صرف نظر از اینکه به چه استایلی گرایش دارید نیازمند انتخاب های درست شما در لباس پوشیدن است. مهم نیست که شما به استایل کلاسیک علاقه دارید، یا به پانک و کژوال و دیگر استایل ها، بلکه آنچه اهمیت دارد این است که سبک به نظر نرسید و در چشم دیگران شلخته و نامرتب نباشید. انتخاب صحیح لباس هیچ ارتباطی با قیمت لباس ندارد بلکه جزئیات کوچکی در لباس پوشیدن است که باعث می شود شما شیک تر یا نامرتب تر به نظر برسید. امروز این نکات را برای شما خواهیم گفت.
تزئینات بیش از حد روی لباس
استایل زیبا
تزئینات روی لباس که شامل سنگ، مروارید و نگین است نه تنها برای هر موقعیتی مناسب نیست، بلکه حتی در لباس های روزمره هم اگر به میزان زیادی از این تزئینات تقلبی استفاده شود، ظاهر شما را سبک و نامرتب نشان می دهد. بهتر است به جای این کار، لباس های ساده تر ولی شیک تر انتخاب کنید.
اجناس فیک یا تقلبی
کیف های فیک و تقلبی
اجناسی که فیک یا تقلبی هستند و از روی اجناس اورجینال کپی می شوند هیچ ارتباطی با طراحان و برندهای معروفی که نام آن ها را روی این کالاهای بی کیفیت می بینید ندارند. به جای انتخاب یک محصول تقلبی که تنها نام برند روی آن حک شده، می توانید از برخی برندهای داخلی و باکیفیت خرید کنید بدون آنکه مبلغی به اندازه ی یک برند خارجی پرداخت کنید.
انتخاب طرح های نامتناسب
استایل شیک
انتخاب پارچه ها و طرح هایی که هیچ گونه هماهنگی ای با هم ندارند ظاهر شما را نامرتب و شلخته نشان می دهد. اگر می خواهید از طرح های مختلف استفاده کنید تلاش کنید این طرح ها از نظر رنگ با یکدیگر تناسب داشته باشند. اگر یکی از لباس های شما طرح شلوغی دارد، لباس دیگر را با طرحی ساده تر انتخاب کنید.
کفش های سفید
ست کردن کفش
کفش های سفید، اگر چیزی غیر از اسنیکرز و کفش های کتانی باشند، خیلی سخت تر با لباس های دیگر هماهنگ می شوند. ست کردن این کفش ها با لباس های روزمره مشکل است و با هر استایلی هماهنگ نمی شود. بهترین انتخاب به جای کفش های سفید و پاشنه بلند، کفش هایی با رنگ خنثی هستند که می توانید با هر لباسی آن ها را ست کنید.
رنگ های غیر معمول
رنگ های نئونی
استفاده از رنگ های غیر معمول مانند رنگ های نئونی برای هر موقعیتی مناسب نیستند. مخصوصا اگر بخواهید آن ها را در استایل روزمره تان استفاده کنید. به جای استفاده از این نوع رنگ ها، می توانید از لباس ها و رنگ های کلاسیک تر استفاده کنید. اگر دلیل استفاده ی شما از این رنگ ها تنها علاقه ی شما به آن هاست، سعی کنید از رنگ هایی با شدت کمتر استفاده کنید.
جواهرات و زیورآلات
زیورآلات
درواقع این خود جواهرات و زیورآلات نیستند که به استایل شما آسیب می زنند بلکه مقدار و نوع آن هاست که مشخص کننده ی خوب یا بد بودن استایل تان خواهد بود. سعی کنید از جواهرات و زیورآلاتی که شیک و ساده هستند استفاده کنید. در بیشتر موقعیت ها یک جفت گوشواره و یک گردنبند ساده می تواند بهترین گزینه باشد.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a