خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

واحدهای پوشاک مرکز تجارت ترکیه در حال ترک ایران

9 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مرکز تجارت جهانی ترکیه در تهران از سال گذشته آماده حضور شرکت ها و برندهای معتبر ترکیه ای در ایران شد تا خدمات بهتر و سریع تری را به مخاطبان ایرانی ارائه دهند. این مرکز از ابتدای امر میزبان 125 شرکت ترکیه ای در حوزه های مختلف از جمله هواپیمایی، نساجی، کالای چوب، دکوراسیون و دیگر صنایع شد.
محمد بویوک اکشی رئیس مجمع صادرکنندگان ترکیه از همان ابتدای کار بر این نکته تأکید کرد این امر می تواند تأثیر زیادی در تجارت ما داشته باشد.
اما در روزهای اخیر اخباری مبنی بر خروج برخی واحدهای پوشاک مرکز تجارت ترکیه منتشر شده است.
در پی تلاش های سال های اخیر تشکل های بخش خصوصی و تأکید بر قانونمندی واردات پوشاک به کشور و عزم دولت در اجرای جدی دستورالعمل ثبت نمایندگی برندهای خارجی در ایران، واحدهای پوشاکی مستقر در مرکز تجارت ترکیه در ایران در حال ترک این مرکز هستند و تنها شرکت های دارای مجوز به فعالیت خود ادامه می دهند.
این موضوع موجب شده مسئولین این مرکز، دستور کار خود را تجارت در زمینه مواد اولیه، ماشین آلات و ملحقات پوشاک قرار داده و این شرکت ها را جایگزین شرکت های عرضه کننده پوشاک آماده کنند.
طی سال گذشته جلسات فشرده ای توسط اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با اتحادیه های صادراتی پوشاک ترکیه در رابطه با این دستورالعمل برگزار شد و بر رفتار قانونی در حوزه تجارت پوشاک تأکید شد.
مسلماً جدیت دولت در اجرای این دستورالعمل اتفاق بسیار خوبی را در حوزه مبارزه با قاچاق پوشاک در کشور رقم خواهد زد و نحوه رفتار دولت تأثیر مستقیمی در نحوه تجارت پوشاک طرف های خارجی و تجار داخلی خواهد داشت.
باید توجه داشت که حمایت از کالای ایرانی بدون برخورد قاطع با تهدیدات تولید ملی از جمله قاچاق، هیچ تأثیری نخواهد داشت.
در این میان تولیدکنندگان و کارآفرینان نیز با فراهم شدن امکان فعالیت بیشتر و رقابت عادلانه تر باید با در نظر گرفتن سلایق مردم و تولید متنوع تر مطابق با فرهنگ ملی و تغییر رویکرد در کیفیت تولیدات، در تأمین پوشاک مورد نیاز مردم کوشش کنند که قطعاً با بهبود شرایط تولید و به کارگیری ظرفیت های موجود، این مهم محقق می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a