خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آغاز ثبت نام برای حضور در بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم

8 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- علی اصغر زیلایی، معاون بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم و مدیر امور استان های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برنامه های پیش رو به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: امسال و برای هفتمین دوره متمادی، بخش عفاف و حجاب به عنوان یکی از مهم ترین و استراتژی ترین بخش های نمایشگاه قرآن کریم برپا می شود.
زیلایی افزود: در این دوره نیز حوزه عفاف و حجاب در دو بخش تبلیغی، ترویجی و محتوایی و بخش عرضه و فروش محصولات تشکیل و ثبت نام از متقاضیان برای حضور در هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب آغاز شده است.
او با اشاره به برنامه ریزی در راستای اجرای برنامه های متنوع در بخش تبلیغی، ترویجی و محتوایی بیان کرد: برپایی نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی و اجرای طرح نذر حجاب با عنوان "فردوس" در این دوره نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است که جزئیات آن در روزهای نزدیک به آغاز نمایشگاه قرآن کریم منتشر خواهد شد.
زیلایی با اشاره به راه اندازی کارگاه دوخت چادر رایگان در این بخش تأکید کرد: همچون سال گذشته افرادی که به این بخش مراجعه می کنند بعد از تهیه پارچه می توانند در این کارگاه ها چادر دوخته تحویل بگیرند.
وی با اشاره به حضور 20 موسسه عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن خاطرنشان کرد: بنیاد ملی عفاف و حجاب، جبهه فرهنگی عفاف و حجاب و تشکل های مردمی حجاب و عفاف در این بخش حضور خواهند داشت.
مدیر امور استان های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در ادامه به برخی برنامه های استانی در سال جدید اشاره کرد و گفت: همایش فرهنگ و هنر در استان سیستان و بلوچستان، روز گذشته در شهر زاهدان برپا شد و طی آن از برگزیدگان جشنواره استانی مد و لباس فجر نیز تقدیر به عمل آمد.
زیلایی تصریح کرد: همزمان با روز ملی خلیج فارس و در تاریخ 10 اردیبهشت سال جاری، جشنواره خلیج فارس به همت مجتمع فرهنگی ارشاد استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود و نمایش لباس اقوام از بخش های مهم این رویداد به شمار می رود.
او افزود: همچنین در تاریخ 18 اردیبهشت ماه نیز شاهد افتتاحیه جشنواره ملی مد و لباس خلیج فارس در استان بوشهر و با حضور هنرمندانی از استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و بوشهر خواهیم بود که در این رویداد نیز نمایشی منحصربه فرد از لباس اقوام مناطق حاشیه خلیج فارس را شاهد هستیم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران