خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تشریح عملکرد سال­‌های اخیر کارگروه در زمینه مد و لباس در شورای اجتماعی کشور

27 فـرورديـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به گزارش خانه مد به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با حضور در شورای اجتماعی کشور گزارشی از عملکرد سال­ های اخیر این کارگروه در زمینه مد و لباس ارائه کرد.
این شورا که به ریاست وزیر کشور و حضور نمایندگان و مسئولان تعداد زیادی از دستگاه ­ها مانند قوه قضائیه، صدا و سیما، مرکز زنان و امور خانواده، نهاد ریاست جمهوری، شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمیسیون شورای فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار نمود مسئولیت رصد و برنامه­ریزی و سیاستگذاری امور اجتماعی کشور را بر عهده دارد.
در این جلسه حمید قبادی گزارشی از روند همکاری اتحادیه­ ها و انجمن­ های صنفی مرتبط اقدامات صورت گرفته در بخش­های مختلف مانند سبک زندگی ایرانی اسلامی و طراحی مستمر هنرمندان، برگزاری جشنواره­ ها و رویدادهای ملی و استانی و عفاف و حجاب و همایش ها و نمایشگاه ها و هویت بخشی به فعالیت­ ها و راه ­اندازی موسسات مد و لباس، پایگاه های اطلاع ­رسانی مد و معرفی مراکز عرضه لباس ایرانی و اسلامی، مجوز مزون ها و اعطای نشان مالکیت و صدور بیش از 25000 نشان شیما، تدوین آئین ­نامه ­های تخصصی و هم­چنین اقدامات انجام شده در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالاهای ایرانی و فرهنگ­سازی، استفاده از محصولات ایرانی را ارائه کرد.
هم­چنین قبادی با اشاره به تشویق مردم و طراحان و تولیدکنندگان داخلی به کالای ایرانی اجرای موفق اعطای نشان با افتخار ساخت ایران را اعلام و بیان کرد در سال جاری تعداد این مراکز به 20 هزار واحد خواهد رسید. قبادی در ادامه به حضور فعالان مد و لباس در 10 رویداد بین­ المللی اشاره و از ظرفیت های بالای این­ها یاد کرد. قبادی در بخش پایانی به برنامه های سال 97 و هم­چنین مشکلات و موانع موجود در پیش روی فعالان این حوزه مانند کاربردی سازی آثار و مشارکت بیشتر اتحادیه ها در تصمیمات عمومی و ملی کشور به حمایت بانک ها از وام های مرتبط و ارزان قیمت، راه­ اندازی موسسات تخصصی و مجتمع های تخصصی ایرانی، ضرورت برخود بیشتر با قاچاق، بازنگری سرفصل­ های درسی، حمایت­ های تبلیغاتی توضیح دارد و ضرورت های اجرای کامل قانون ساماندهی مد و لباس تاکید و اشاره کرد.
اجرای کامل قانون مستلزم برطرف ساختن موانع در پیش رو است. قبادی اعلام داشت که کلیات این برنامه و موانع و مشکلات در قالب سندی تقدیم این شورا می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران