خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

همایش پوشش ایرانی اسلامی در برج میلاد تهران

22 فـرورديـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سحر تلقانی، مدیر مؤسسه مد و لباس "کیمیای سحر" درباره برگزاری همایش پوشش ایرانی اسلامی در برج میلاد تهران به خبرنگار هنرآنلاین گفت: این همایش قرار بود به همت مجموعه ما، روز 17 دی ماه 96 و در سالن همایش های برج میلاد برگزار شود که به دلایل مختلف و از جمله نبود اسپانسر کافی به سال جاری موکول شد که به احتمال بسیار ایام پس از ماه مبارک رمضان خواهد بود.
تلقانی با اشاره به اینکه این همایش از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور بانوان ریاست جمهوری، اتفاق تعاون ایران، وزارت صنعت و معدن، صندوق کارآفرینی، فراکسیون زنان مجلس و سایر مقامات مهم کشوری حمایت شده است اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید و با ایجاد بسترهای مناسب، آسیب ها و مشکلات موجود در هنر صنعت مد و لباس مرتفع شود.
مدیر مؤسسه مد و لباس "کیمیای سحر" بر لزوم هم اندیشی فعالان عرصه مد و لباس در فهم راهکارهای مناسب برای رفع معضلات گوناگون این عرصه از جمله قاچاق پوشاک اشاره و تصریح کرد: افراد بسیاری هستند که هنرمندانه و مجدانه در این عرصه فعالیت می کنند اما چندان شناخته شده نیستند و یکی از مهمترین اهداف ما در امر برپایی این همایش، تجلیل از همین افراد است.
تلقانی که بیشتر تمرکز خود را در سال های اخیر در امر فشن اسلامی صرف کرده است اظهار داشت: باید به فشن اسلامی بهای بیشتری داده شود و ما هم در مجموعه "کیمیای سحر" تلاش کرده ایم که در تمام زمینه های لباس اجتماع، مجلسی، کودک و نوجوان فعالیت خود را به این مهم معطوف کرده و امیدواریم در سال های پیش رو به رسته لباس آقایان نیز وارد شویم.
او در ادامه به مهمترین اولویت های خود در سال جدید اشاره کرد و گفت: ما در مجموعه خود نیاز مبرم به یک کارگاه متمرکز داریم تا بتوانیم در فضایی مشابه یک کارخانه، بخش های مختلف را گرد هم آورده و از فعالیت غیرمتمرکز فاصله بگیریم.
تلقانی در خاتمه گفت: حوزه لباس، حوزه گسترده ای است و در عین حال فعالان این عرصه با مشکلات متعددی مواجه هستند که امیدواریم در سالی که به عنوان "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده است، مردم و مسئولین از مد و لباس ایرانی هم آنگونه که باید حمایت کنند.

خانه مد ایران








نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایران



مد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران