خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مد به سفر می رود

23 بـهـمـن 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه مد نیویورک، تحت عنوان "مد به سفر می رود" در موسسه فن آوری مد این شهر در حال برگزاری است.

نمایشگاه مد به سفر می رود اولین نمایشگاه بزرگی است که برای بررسی سفر اکتشافی به مناطق سخت طبیعی در موسسه فن آوری مد نیویورک به نمایش درآمده است.

پاتریشیا، معاون مدیر موزه موسسه فن آوری مد نیویورک هدف از برگذاری این نمایشگاه را بررسی تاثیر طبیعت بر صنعت مد اعلام کرده است.

مد افسانه، یکی از زیباترین بخش های این نمایشگاه است که تاکنون در موسسه فن آوری مد نیویورک برگذار شده. در این نمایشگاه پانزده دست لباس ارائه گردیده که هرکدام از یکی از پری های افسانه ای داستانهای کلاسیک الهام گرفته شده اند.

طراح این لباسها می گوید: من متوجه شدم که برند های معروف مد، لباس های فوق العاده ای به نمایش گذاشته اند که اغلب نماینده سبک پوشش معاصر هستند. احساس کردم این مجموعه تضاد جالبی با این سبک ایجاد می کند که عمدتا بر تکنولوژی و کارکرد گرایی تمرکز دارد.

وی در ادامه می گوید: لباس ها از پارچه و زیور آلات قدیمی دوخته شده که برخی به قرن هجدهم برمی گردد اما با طراحی های مدرن به آن پرداختم.

فیلیپس مگتسن، مدیر نمایشگاه مد به سفر می رود می گوید: تاریخچه مد نیویورک را در سال 1973 بطور اجمالی مورد بررسی قرار داده ایم؛ ما عمدا به این دوره پرداختیم چون در این برهه زمان بیش از هر موقع دیگری در تاریخ صنعت مد دگرگونی ایجاد شده است. بویژه در تاریخ شهر نیویورک که از زمان پایه گذاری آمریکا به عنوان پایتخت مد سراسر کشور شناخته می شود.

گفتنی است: نمایشگاه مد نیویورک، مد به سفر می رود تا اول آوریل 2018 ادامه خواهد داشت.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران