خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ترند مد را از اول بشناسیم

25 مـهـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یکی از مواردی که همیشه در مد و فصل های مختلف در بین طرفداران و فعالان و برگزارکنندگان هفته های مد و فشن شوها در سراسر دنیا در برگزاری ، انتخاب ، بررسی و تحلیل بخشهای مختلف مد از تاثیرگذار ترین موارد، توجه به گرایشها یا trends است .
این واژه در دل خود بی نهایت معنای مختلف و مسیرهای گوناگونیرا گنجانده است . همیشه اولین و مهمترین قدم در آغاز فصل برای مد جدید و کلکسیونهای فصل که در نظر گرفته می شود و باید به آن توجه ویژه داشتو اصلیترین بخش برای همه فعالان مد به حساب می آید .
trends یا گرایش برای طراحان لباس که برای طراحی های خود یک مسیر و هدف در نظر دارند ، برای طرفداران که برای خود یک ایده های برای انتخاب در نظر دارند ، برای مدلها برای اینکه باید ، برای نوع و هدف خود برای انتخاب برند هدفی در نظر بگیرند و برای برگزارکنندگان هفته های مد تا برای اینکه بتوانند مسیر و هدف و نوع اهداف و نوع شکل برگزاری هفته مد را دارند به شکلی مهم و در درجه اعتبار به حساب می آید .
همیشه در این بخش باید به اینکه برای چه فصلی ، در چه مقطعی و در چه فضای قصد برگزاری فشن شو و هفته مد را دارند برنامه ریزی شود . trends همیشه در لباس خلاصه نمی شود یا در نوع رنگ سال یا در مدلهای و طراحی ها بلکه در انتخاب درست مدل ها در casting و اینکه با چه مدلهای در چه رده سنی و با چه ایده ای برای فضای فشن شو . در طراحی درست و هماهنگ آکسسوری کار برای تکمیل لباس و نوع فصل و نوع کاربرد لباس و اینکه برای چه بخش از مد کالکشن مردانه یا کالکشن زنانه را باید باشد باید در نظر گرفت .
همیشه در این بخش trends طراح لباس به اینکه چطور با چه مسیری ایده های خ0ود به روی کاغذ و بعد به مراحل اجرا برساند فکر و کار می شود . در فصلهای مختلف گرایشهای و ایدهای مختلف برای مدلها و نوع لباس در طراحیها در نظر گرفته می شود . جزئیات در در trends بی نهایت مهم و تاثیر گذار است به این معنی که شما در طراحی لباسهای کالکشن خود برای مدلها و طراحی های خود چه مسیر و هدفی را در نظر داشته باشید و در چه فصل از هفته مد لباس باشید و در کدام یک از شهرهای اصلی مد دنیا برگزار می شود . نوع طراحی . رنگ سال . آکسسوری . نوع کالکشن . انتخاب درست مدلها همگی در این واژه معنی می شود .
مهدی بنیادی

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a