خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اجرای طرح تشدید مبارزه با انواع البسه و پوشاک قاچاق

22 مـهـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- بارها عنوان شده است که ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز متولی برخورد با قاچاق پوشاک است و باید از مسیر آن ها پیگیر این بحث بود اما در جهت حمایت از تولید کنندگان داخلی، بسیاری دیگر از نهادها و سازمان ها نیز مسئولیتی در این زمینه بر عهده گرفته و طرح های مختلفی برای مبارزه با یکی از بزرگ ترین محموله های قاچاق به کشور یعنی منسوجات و پوشاک ارائه کرده اند.
حتی حمایت از بنگاه های کوچک تولیدی نیز در دستور کار قرار گرفته تا بتوان بر افزایش قدرت رقابتی تولیدکنندگان داخلی در قیاس با نمونه های خارجی امیدوار بود.
در همین راستا، اتحادیه پوشاک تهران به فروشندگان پوشاک هشدار داده است که بر اساس ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خرید، فروش، عرضه، حمل و نگهداری کالای خارجی که بدون مدارک قانونی وارد کشور شده، قاچاق محسوب می شود.
اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با صدور اطلاعیه ای برای متصدیان واحدهای صنفی فروشندگان پوشاک درباره ضبط کالا و مجازات فروشندگان پوشاک خارجی بدون مدارک قانونی واردات هشدار داد.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران